Wpis z mikrobloga

Mogę pójść odebrać w urzędzie dowód bez umówionej wizyty? Mam dopiero na za 2 tygodnie, a dostałem właśnie sms ze jest gotowy do odbioru. Czy nie będzie w ogóle możliwości wybrania numerka i nijak nie będzie możliwości żeby ktoś mnie obsłużył? #lodz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@sked chyba nie możesz. Żeby załatwić coś w okienku musisz mieć numerek. W tych gównianych kioskach podajesz tylko numer tel który podawales przy umówieniu wizyty przez internet.
  • Odpowiedz
  • 1
@SeriousDude: Czy ty umiesz czytać? XD przecież napisałem, że mam wizytę za 2 tygodnie, bo nie było wcześniejszych terminów, a babka na informacji z typowego urzędu „nie wiem nie pracuje na dziale dowodów” ale nie bo chciałeś wyjść na zabawnego i znającego temat a trochę się tu błaźnisz XDD
  • Odpowiedz
napisałem, że mam wizytę za 2 tygodnie, bo nie było wcześniejszych terminów


@sked: i sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie czy uda Ci się wcześniej..

trochę się tu błaźnisz


@sked: stwierdziła to osoba która nie rozumie że brak terminów to brak terminów ( ͡º ͜ʖ͡º) ech, słabiutko.

To że dostałeś informację że dowód jest gotowy do odbioru, nie znaczy że już go dostaniesz. Wizyta umówiona,
  • Odpowiedz
@sked: Na Piotrkowskiej 110 nie ma żadnych numerków, osoby bez umówionej wizyty mają tylko przepuszczać tych z zaklepaną godziną, więc dłużej poczekasz, ale dowód powinieneś na luzie odebrać. Jak jest w innych punktach nie wiem, nie byłem.
  • Odpowiedz