Wpis z mikrobloga

Skończyłam pierwszą serię grzybków jako zawieszki na szyję. Nigdy wcześniej nie pracowałam z modeliną Fimo. Nie jest to łatwy materiał, szczególnie że same grzybki są dość malutkie. Mam nadzieję, że kolejna porcja wyjdzie mi dużo lepiej.

#jagooart #grzyby #tworczoscwlasna #amanitamuscaria #narkotykizawszespoko
Pobierz Jagoo - Skończyłam pierwszą serię grzybków jako zawieszki na szyję. Nigdy wcześniej n...
źródło: comment_1660654373NYnx2wuCAfOOD6gVXADK5f.jpg
  • 8
@voliereen a to nie wiedzialam, że są twardsze rodzaje. Wzięłam pierwszą lepszą, ale teraz na pewno wezmę to pod uwagę. Tutaj na szczęście miałam fajne fatyczki z końcówkami do modelowania, ale faktycznie zabrakło rękawiczek. Pierwsza partia była chu***a bo pomalowałam to akrylami i Sharpie. Ale tutaj już korzystałam z farbek modelarskich do malowania figurek i stwierdzam, że są to zajebiste farbki. A o zamrażalniku nie pomyślałam, dzięki za podpowiedzi! Tym bardziej że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jagoo: ja się tym bawiłam jakoś 2014-2018 i wtedy było soft, effect i professional chyba, ta ostatnia była najtwardsza, effect różnie, ale zazwyczaj ciut twardsze od soft
Jeżeli i tak nie korzystasz z kolorów tylko malujesz to premo albo sculpie miało takie kilogramowe bloczki w jednym kolorze