Wpis z mikrobloga

Macie jakieś strategie na zarządanie stash tabami na początku nowej ligi?

Ja zawsze sobie ustawiam takie stashe i codziennie przekładam itemki w dół (jak dojdzie do ~b/o 3c i nie sprzedam tego dnia to do śmieci)

~b/o 3 chaos
~b/o 5 chaos
~b/o 10 chaos
~b/o 15 chaos
~b/o 20 chaos
~b/o 30 chaos
~b/o 40 chaos
~b/o 50 chaos
~b/o 75 chaos
~b/o 100 chaos
~b/o 1 divine

#pathofexile
  • 9
@HivPositiv: Osobiscie wole przejrzec itemy 2x dziennie i sprzedac to od razu niz sie #!$%@? tydzien z przenoszniem. I mam tak, ze najpierw itemy ilvl 60+ leca na chaos recepte a pozniej przestaje w ogole podnosic rare itemki (strict filter).

W sentinelu nazbieralem 700 exow z jednym premium stashem ustawionym na sell.
@HivPositiv: imo jesli cos sie nie sprzedalo za 5-10c to vendor odrazu, w zaleznosci ile rzeczy sprzedajesz naraz moze ci sie odechciec przekladac tone smiecia codziennie
@HivPositiv: Podobnie, tylko trochę mniej tabów na handel (tak z 4-5) i zamiast przenosić itemki jak się nie sprzedadzą po jakimś czasie, to zmieniam po prostu cenę całego taba na trochę niższą. A cena, do której schodzę, zależy od momentu, w którym jest liga. Im dalej tym przeważnie większy margines sobie zostawiam. W ostatnich tygodniach grania przeważnie nie chce mi się już sprzedawać niczego poniżej 20-30 c.

Plus jeden tab na
@HivPositiv: takie zakladki to oplaca sie robic jak robisz jakies mega juice mapki albo simulacrum. Np na simulacrum dropi w #!$%@? abyss jeweli. Nikt normalny nie sprawdze ich po kolei. To sobie wrzucasz je, identyfikujesz je masowo i czekasz czy beda spamowac. Jak tak to wtedy patrzysz ktory to i wyceniasz przez makro
@HivPositiv: raczej dużo itemów b/o 100c to się jakoś nie ma więc szkoda taba. Ustawiam se itemy jak są warte powyżej 10c na początku ligi a resztę #!$%@?ę i się nie bawię w drobniaki