Wpis z mikrobloga

@Cypherspeed: Jak widać, zdania ekspertów są podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no, ja tylko okazyjnie fastfoody jem, z 2 czy 3 razy zamawiałem od nich zestaw obiadowy i było super. Znajomy który mieszka obok też był zadowolony z zestawów, ale narzekał na tortillę że beznadziejna (sam nie jadłem, więc nie wiem).
@Azuz: ciekawe czy jest jeszcze ta budka pani przy dworcu gdynia wzgórze maksymiliana.. taka buła czy jakoś tak się nazywało. sama robiła ogórki, pomidory własne miała chyba. budka tam stała od lat 70tych, najlepsze burgery, nie żadne dworcowe biedaburgery z surówkami ani tez hipsterskie niewiadomo co. zajebiście dobry buregerek. muszę sprawdzić
@panikaman: Masz na myśli tą babę, co upolityczniła swoje działania wieszając obok wielki plakat, żeby głosować na jej ulubioną szkołę? Czy może tą, która parkuje swoim gruchotem jak najbliżej swojej budy jadąc przy tym 50 metrów po chodniku? Czy może tą, co ma klapę od budy tak nisko postawioną, że żeby ludzie nie wybijali sobie oczu, to powiesiła na rogach siatki? Czy tą, która przez jakiś czas miała tabliczkę z informacją,
Masz na myśli tą babę, co upolityczniła swoje działania wieszając obok wielki plakat, żeby głosować na jej ulubioną szkołę? Czy może tą, która parkuje swoim gruchotem jak najbliżej swojej budy jadąc przy tym 50 metrów po chodniku? Czy może tą, co ma klapę od budy tak nisko postawioną, że żeby ludzie nie wybijali sobie oczu, to powiesiła na rogach siatki? Czy tą, która przez jakiś czas miała tabliczkę z informacją, że chodnik
@panikaman: po różnych historiach unikam takich miejsc. Np zapiekanki przy infoboksie miały dodatkowy smaczek po szmacie, której prócz czyszczenia blatu gdzie przygotowywano dania używano także do czyszczenia podłogi. Czy to prawda? Nie wiem, tylko znajoma mnie tak kiedyś ostrzegała (która sama tam pracowała)
@magiol: co typ za odklejke ma XD jeśli to jest najgorszy burger w Gdańsku to jestem nowym mesjaszem
z kim tam nie byłem od raz wrzuca tą miejscówke do top 5
@magiol: pierwszy raz się chyba mogę z tobą zgodzić. Burgermania to taka kula mocy wśród burgerów w Gdańsku xD
@Azuz: ja osobiście polecam Złap Bułę na Przymorzu, dość nowa burgerownia ale jest naprawdę okej