Wpis z mikrobloga

@Igbt: Nie, nie musi mieć potwierdzenia zwrotnego. Ustne, mailowe, albo wysłane pocztą za pobraniem jest uważane za dostarczone i wiążące. Pracodawca nawet nie musi Ci się na tym podpisywać. Cała reszta to zwykła bujda - testowałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli mu o tym powiesz to zakładasz, że pracodawca będzie kłamał w sądzie, żeby dostać wyrok, za świadczenie nieprawdy żeby tylko Tobie utrudnić życie? No właśnie.
Chodzi
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: Hmm chyba nie doczytałeś mojej wypowiedzi, gdyż sam w niej napisałem, że wystarczy potwierdzenie e-mail, SMS… cokolwiek co jest namacalne
Natomiast osobiste wręczenie wypowiedzenia jest potwierdzone podpisem jakiegoś przełożonego i tyle
  • Odpowiedz
@Igbt: hmm to chyba się po prostu nie zrozumieliśmy. Ty musisz dać znać pracodawcy, że odchodzisz, on nie musi się na to zgadzać, ani niczego potwierdzać czy odpisywać. Twoja rezygnacja od razu jest wiążąca z dniem jej wysłania do przełożonego, czy kadr.
  • Odpowiedz
Czy są jakieś wymogi co do papieru? Może być żółty ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Albo wyrwany z zeszytu córki z jakaś księżniczka disneya :)?

Tez planuje na dniach złożyć wypowiedzenie i myśle jak bardzo mogę przegiąć
  • Odpowiedz