Wpis z mikrobloga

Pierwsi do wyzywania ludzi od snowlfake czy ciot

Mainstreamowy serial robi postać metalowca dzięki któremu większa część ludzi zaczyna słuchać takiej muzyki chcąc się w nią wgłębić

WE ARE A FUCKING CULTURE YOU POSER FUCK OFF


Metaluchy są jednak najgorsze XD

#metal #muzyka #heheszki #takaprawda i w sumie #strangerthings bo od tego szambo się zaczęło
Pobierz TheTratch - > Pierwsi do wyzywania ludzi od snowlfake czy ciot
 Mainstreamowy serial ...
źródło: comment_1660637229DwqCMuygVLgyHXp629aK79.jpg
  • 9
@AtriumCarceri Ostatnie zdanie bardzo do mnie przemawia, a nawet poszedłbym dalej, że nikt nie potrzebuje większej ilości ( ͡º ͜ʖ͡º) Chociaż robienie z siebie zamkniętej elity bo słuchasz "jedynej słusznej muzyki" akurat u metali jest bardzo silne i od wielu lat niezmiennie mnie bawi, szczególnie grając taką muzykę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TheTratch: Ale powiem ci, że nie zawsze to z tej mentalności wynika - ja bym powiedział raczej że chodzi o pasje czysto. Jak masz swoją zgraję kuców co mają dosłownie fioła na punkcie tzn słuchali mase albumów i siedzą twardo w subkulturze, to po prostu wiesz że z nimi możesz całą noc przegadać o zespołach nawet i się wymieniać szczegółami i największymi pierdołami i to dalej będzie zajmująca gadka. To po
@AtriumCarceri Bardzo dużą rolę odgrywa tutaj towarzystwo w jakie się trafiło, i w jakim się obracalismy. Akurat ja niestety częściej trafiałem na "naród wybrany i metal uber alles", właśnie wśród ludzi zdawałoby się ustawionych życiowo. Powielanie urban legend o "ekipie ze Szczecina" czy dyskredytowanie każdego kto nie zna kompletnej dyskografii z datami wydań każdego z Wielkiej Czwórki to już klasyk ( ͡º ͜ʖ͡º) Moim zdaniem to już
@TheTratch: Jestem całkowicie świadom że dawniej było tego więcej no nie, ja jako młody łebek to mogę cię zapewnić że w subkulturze obecnie, jest tego znacznie mniej. Przynajmniej biorąc moje doświadczenia pod uwagę i to co przeżyłem i przeżywam z kumplami w podobnym wieku. Ale i tak te stereotypy krzywdzące są i pozostały, a od tamtego czasu pozmieniało się nieco. Ale możliwe że ja po prostu na zajebistych znajomych trafiłem (
@TheTratch: a to nie jest czasem trollowanie lewej strony która wszystko uważa za zawłaszczenie kulturowe i nie możesz sobie kupić kimono, sombrero czy zrobić warkoczyków bo kogoś obrażasz? xD
@Xuzoun Przypominając sobie burzę o Master of Puppets mogę twierdzić, że to na serio xD

@AtriumCarceri Tak jak mówiłem wcześniej, wszystko kwestia ludzi. Ja trafiłem na jednych i drugich, i to jasne, że lepiej rozmawiać z ludźmi którzy wiedzą, że metal wcale nie skończył się na latach 80 i czterech/pięciu zespołach :D