Wpis z mikrobloga

#android i #aero2 siemano wytlumaczy ktos jak to jest z tym internetem aero2? czy on na pewno calkowicie za darmo? jestem wstanie poniesc koszty przesylki i produkcji takiej karty, duzo nie potrzebuje, tylko do najnowszego ipada darmowy internet bym chcial i przy okazji moze ktos wytlumaczyc o co chodzi w tym wałku z orange na allegro? dzieki elo #orange #internet #ipad
  • 11
Z Orange korzystam osobiście. Daję 40 zł za kartę 6 giga o ważności jednego roku. Do kupienia na alledrogo. Wszystko działa pięknie. Uważam taką kwotę za przystępną, gdyż wykorzystam te 6 GB w około pół roku.
@Maxxtom: napisz cos wiecej ziomeczku xD czy na ipadzie gdzie potrzebny jest nano sim bedize działało? slyszalem ze do 2016 to jeszcze ma funkcjonowac wiec kool jesli tak. rozmyslam co by tu zrobic zeby miec tani internet. i co w momencie kiedy nie bedize mi to pasowalo? mam im ta karte odeslac? czy moge ja poprostu #!$%@? do kibla?
@Decondee: 40 zł na pol roku daje nam 6 zł miesiecznie, jestem w stanie poniesc taki koszt, nawin wiecej o tym prosze, czym sie kierowac przy zakupie? i na czym uzywasz tego internetu? mi na ipadzie chyba by wiecej szlo niz na twojej nokii 3310 xD (joke)
@SeanPaul2: Nic nie będzie trzba ciąć. Zamawiasz kartę i piszesz w wiadomości, że chcesz microsim, a zazwyczaj i tak przychodzi sim, z którego można wycisnąć microsim. Działa bardzo dobrze na ipadzie 3 generacji. Aero na ipadzie to nie jest dobre rozwiązanie. Próbowałem. Prędkość jest mało zadowalająca. Na Orange sobie na 3G latasz aż miło. Jak jesteś zainsteresowany to w alledrogo wpisz 'orange free karta 6 gb'.