Wpis z mikrobloga

Cześć, co myślicie o tej BMW, warta swojej ceny? Rozmawiałem z właścicielem i mówił że jest bardzo zdrowa pod względem karoserii i podwozie. Wymienił zawieszenie z przodu, amortyzatory z tyłu, hamulce przód i tył.
BMW
#e46
  • 24
@Zamek091: Elektryczne szyby przód maja wszytkie. Bezpieczeństwo wpisane standardowe wyposażenie. Plus pare rzeczy, które są standardem. Z wyp dodatkowego to roleta, fotele w elektryce. W tych pieniądzach e90 lub e60. E46 to staroć z 1998 roku.

Na zlotach każde 2.8 ma w zapasie litr oleju w schowku lub wciśnięte pod maskę.
M52B28 pije olej. Mój sąsiad nawet nie wymienia, tylko dolewa olej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zamek091: każda qp z m54 pod maską ma już poprawione mocowanie wózka klamki w górę itp można to nazwać półliftem. Ta z ogłoszenia ma jeszcze silnik m52tu więc jest to pełen przedlift pobór oleju w tych silnikach wynika z przebiegu i lat niż wady co innego w m54 które borykały się z pierścieniami. 25k to za dużo na 100% wyjdą jakieś kwiatki przy oględzinach jak przy każdej e46 realnie powinna kosztować
@Zamek091: Nie jest warta tyle, nawet jako ładnie zachowana seria bez M-Pakietu. Z minusów to zamontowany gaz i skrzynia automat. Wymienione amory ale dalej seryjne bo wisi w górze auto. Do tego nie ratuje się nawet felgami... jak na upartego i z tym silnikiem to 17k max.

@Wolf1986: @ZapomnialemHaslaDoKonta: To M54 biorą olej które są w poliftach a M52 są pancerne stąd legenda przedliftowego 2.8 a nie poliftowego 3.0
To M54 biorą olej które są w poliftach


@Valak: kurde, miałem 2 sztuki M54B30 i żadna nie brała oleju (przy ostrej jeździe litr na 10k km) - jedna miała ponad 280k jak ją sprzedałem (zrobiłem 80k) druga miała 360k (zrobiłem 120k). Fart?
Nie brała ale dolewałeś litr na 10k o takim poborze właśnie mówimy w przypadku m54 :D


@ZapomnialemHaslaDoKonta: e no, litr na 10k to nie jest nadmierne zużycie oleju :) w dodatku przy ostrej jeździe. Ale to IMO.
Z czytania na forumkach to ludziom tyle potrafiły łyknąć na 1k km a nie na 10k km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blackphoenix: nie nooo litr na 1k to śmietnik nie mierz miarą 2.0tfsi xD miałem m54b22 brała właśnie w okolicach 1l na 10 wleciała rewizja i pierścienie od m52 pobór oleju zniknął nie ważne jaki styl jazdy. Później kupiłem 3.0 i nie brała wcale ale przebieg 420k więc pewnie już rozbierane kilka razy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ZapomnialemHaslaDoKonta: Jaki #!$%@? półlift? M54 był tylko w poliftach w których było już poprawione te mocowanie wózka i inna linia zderzaków, lamp... - na tym polegał lift.
W przedlifcie nie było M54 chyba, że ktoś sobie swapa zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Valak: Z tego co na szybko sprawdziłem w internecie, to one na więcej sposobów niż myślałem wychodziły xD Przedlift z tylko OBD1, Przedlift z OBD1 i upośledzonym OBD2, Przedlift z M54 i tylko OBD2, Polift z tylko OBD2