Wpis z mikrobloga

@dawid11371: Ooo zaczyna sie zwalanie na uchodzcow.
Ten komunikat pochodzi z Olsztynskiej Policji, w mieście tym od czerwca zanotowano 12 włamań.
https://olsztyn.tvp.pl/61832576/coraz-wiecej-wlaman-do-mieszkan-takze-w-bialy-dzien-policja-apeluje-o-czujnosc
W lipcu zatrzymano dwóch mieszkańców olsztyna za włamania
https://www.olsztyn.com.pl/artykul,zlodzieje-w-rekach-olsztynskich-policjantow,35434.html

Ale ty będziesz manipulował, że to ukraińcy, typowe. Powinniście bana za manipulacje wyrwać downy
  • Odpowiedz
@Janusz4448: Kto niby kogo okrada? Urojenia masz? xD
W artykule nie ma ani jednego slowa o ukraincach, to artykul o komunikacie policji olsztyna, w miescie zlapano ostatnio 2 polakow odpowiedzialnych za wlamania.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Żadne zwalanie na Ukraińców. Swoją drogą ich rozszczeniowość "ja haczu i koniec" to powrzechne zjawisko np. w Polskich sklepach. Jak słyszą odmowę to często najłagodniejszą reakcją są obelgi, wulgaryzmy, a co mniej łagodne zachowania to również kradzieże. Tak przy okazji - kradzież nie równa się temu, że każda będzie opisana artykułem w Internecie.
  • Odpowiedz
@dawid11371: To na cholere tag ukraina?
Jaka roszczeniowość, jakie zjawisko w polskich sklepach? Kto gdzie, jak co kradną?

Gościu do lekarza a nie na wykop.pl, takie coś się leczy, to wyższe stadium urojeń.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Ponieważ wspomniałem w poście, że komentarze na tt dotyczą w dużej części Ukraińców. Zanim zaczniesz kogoś pouczać i kierować do lekarza warto przeczytać wpis ze zrozumieniem. Roszczeniowość bierze się z obserwacji z codziennej pracy m.in. w sklepach spożywczych.
  • Odpowiedz
@dawid11371: Ten artykul na TT nie dotyczy ukraincow w zadnym calu.
Gdzie roszczeniowosc, co? xD

Ale odklejka, niezle sobie swiat tworzysz, niedlugo sie od ciebie dowiemy ze ukraincy nam zatruwaja chleb czy cos.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Napisałem post ponieważ mogłem. Tak samo jak ty. Przekaz dla ciebie jest taki dla drugiego może być inny. Nie tobie decydować co powinno i przez kogo być zamieszczane na tym portalu.
  • Odpowiedz
ale ty chłopie odklejony jesteś,w dodatku nie potrafisz czytać ze zrozumieniem


@Janusz4448: Ja doskonale wiem o co chodziło opowi, sam się zesrał i widać jego intencje jak na dłoni. :)
To ty udajesz głupka tutaj.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: nie udaje,typ się spytał czystko hipotetycznie co zrobić z Ukraińcami którzy przyjeżdzają tu i podnoszą przestępczość to mu odpowiedziałem,ty wyskoczyłaś jak jakaś ukraińska onuca i ludzi wyzywasz za to ze rzeczy nazywają po imieniu
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Intencja dla ciebie jest taka, a dla kogoś innego może być inna i czas abyś sobie to uświadomił. Twoj punkt widzenia nie jest jedynym możliwym i jak widać po wymianie zdań wyżej - łatwo twój rozum pakuje cie w ślepą uliczke bo wyjeżdżasz z okreslaniami dotyczącymi mojej osoby, a nie tego co jest napisane.
  • Odpowiedz