Wpis z mikrobloga

Gdzie się podziały singielki? W dzień taki jak dzisiaj chłopaków jest trochę na rowerach, czasem też widać ich samotne tripy po pobliskim lesie/parku. Natomiast dziewczyn generalnie nie widać, na myśli mam centrum/park/rynek. Czy samotne kobiety tylko siedzą w domu? Czy aplikacje randkowe to już jedyny sposób na poznanie się?

Dodam, że miasto jest <250 000
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #twfgf #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 29
  • Odpowiedz
@diamondsinmychain: biegam od paru lat w jednym parku, który jest miejscem pełnym spacerowiczów, biegaczy, rowerzystów i rolkarzy i muszę przyznać, że nigdy nie widziałem tylu samych różowych pasków jak w to lato. Też zawsze myślałem, że albo samotne baby nie istnieją, albo nic nie robią, no ale teraz wyszły jak ślimaki po deszczu xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diamondsinmychain: Nie ma ich. W przedziale 25-35 lat jest nadmiar jakichś 250000 mężczyzn, więc nawet jakby każda brzydka, gruba czy upośledzona znalazła swojego adoratora, a państwo by nie wpuszczało obcych mężczyzn to wciąż będą istnieć niebieskie single. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@diamondsinmychain: kobiet OGOLNIE jest więcej niż mężczyzn, masz racje... Ale- te nadmiarowe biorą się z tego że mężczyźni #!$%@?ą całe życie ponad siły, umierają miesiąc po przejściu na emeryturę a kobiety siedzą na niej 20 lat(liczby z dupy ale trend podobny). Natomiast jak @Tytanowy_Lucjan napisał w danym przedziale jest ich mniej niż mężczyzn. Logiczne?
  • Odpowiedz