Wpis z mikrobloga

sprawdzilem to zajecie saary we wrzesniu 1939, doktor napierala oczywiscie ma racje, zeby nie ufac youtuberom, szczegolnie takim ktorzy w kolko mowia o szerzeniu prawdy i robia cos za darmo, dla polski, i w ogole sa silaczkami i doktorami (niehabilitowanymi) judymami niosacymi kaganek oswiaty, oczywiscie francuzi zajeli tylko kawalek PRZED linia zygfryda, a dlaczego zajeli tylko kawalek PRZED linia zygfryda? lepiej o tym nie wspominac, to niedobra jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
#napierala
grypa-grypowska - sprawdzilem to zajecie saary we wrzesniu 1939, doktor napierala ocz...

źródło: comment_1660560431iVb8rG2JEb22CPgU59zuvC.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@maskulinizmnaszcodzienny: @grypa-grypowska: @stgzmija: Mnie ogólnie zapala się zawsze żółta lampa jak ktoś jest czegoś fobem czy filem, bo istnieje duża szansa, że - nawet nieświadomie - nie spróbuje podejść do problemu obiektywnie, a podejdzie do tematu tak, że coś się pominie, coś się zniekształci, coś się umniejszy czy wywyższy, aby odpowiadało jego emocjonalnemu podejściu. W Polsce problem ten występuje przede wszystkim w odniesieniu do historii XX-go wieku, od lat
  • Odpowiedz
@grypa-grypowska: Ja polecam konto na Twitterze i ogółem dorobek naukowy Wojciecha Mazura. On tez jest prozachodni w sprawie 1939 roku, ale jednak traktuje czytelników z szacunkiem nie rzucając prostymi hasłami tylko starając się podać jak największe szczegóły
  • Odpowiedz