Wpis z mikrobloga

@Ganbalv: na basenie nigdy nie byłem i nie wiem jak to jest ale jest na pewno pakiernia na AZSie. Sam nigdy nie byłem, ale mam znajomych co tam latają. Wejście albo 6zł jednorazowo albo karnet 65zł. Ogólnie to jedyne kryterium jakim warto się kierować przy wyborze tej siłowni to cena. Ponoć sprzętu nie ma zbyt wiele, a cena przyciąga zbyt wielu chętnych, więc tacy bardziej którym zależało to serio latali o
Pobierz michalxd21 - @Ganbalv: na basenie nigdy nie byłem i nie wiem jak to jest ale jest na ...
źródło: comment_1660510770Gs22golB3OKY5J1Oq8jmmW.jpg
@michalxd21: @Ganbalv: Ostatnimi czasy chodzę tam po południu - teraz jest oddana ta duża siłownia (B) i jak jest nawet te 15-20 osób, to nie czuć tego ścisku. Wiadomo, trzeba czasem poczekać na swoją kolej, ale nie ma dramatu. W trakcie roku akademickiego jest zdecydowanie słabo i lepiej już pójść na normalną siłownię, która nie uznaje BeActive (jak pamiętam, w okolicy miasteczka była na Weteranów) bo tam jest tragiczny ścisk
@michalxd21 Spora szansa, chyba że będą popieprzone godziny typu 13:30-15 i tyle w godzinach popołudniowych xD No to wtedy lecę na UP najpewniej bo tam codziennie 14-22 bodajże otwarte w trakcie roku akademickiego. Jedyny minus to brak klimatyzacji jak jest ciepło, ale aos to też mordownia także kwestia przyzwyczajenia xD