Wpis z mikrobloga

a #!$%@? się od typa. Ma bemben to ma #!$%@? wam do tego


@gawronfly: to po co w ogóle istnieje w wojsku kultura posiadania sprawności fizycznej, zajęcia z WF-u? Po co za nasze podatki wojsko zbudowało obiekty sportowe dostępne tylko dla żołnierzy?
  • Odpowiedz
Krzysztof Świderski


@AlbertWesker:

Ppłk Krzysztof Świderski, dowódca 14 Suwalskiego Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej. Chłop ma spore problemy m.in. z tarczycą, leczy się, a według emerytów wojskowych z NFOW, jest bardzo dobrym dowódcą (o czym świadczy to gdzie zaszedł). Obrabianie dupy nieznajomemu jest poniżej wszelkiej krytyk, oby nie podzielił losu pana z memów o Januszu

za @KZMeskoSK__kcnzKK

https://www.wykop.pl/wpis/40955819/tak-sie-pis-pompowal-jaka-to-ma-silna-i-niezalezna/#comment-144015367
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: a grubego policjanta nie widziałeś? To może być zawsze ktoś kto siedzi za biurkiem i pełni swoje funkcje a tu został wysłany do pomocy lub sam się zgłosił. Przecież nawet jeżeli jest gruby, może być kierowcą - to nie jest osoba niepełnosprawna.

Do tego nie każdy gruby jest taki z wyboru, niektórzy mają problemy zdrowotne które wychodzą z latami.

#!$%@? się na siłę imo. Jeszcze to #!$%@? o obiektach sportowych
  • Odpowiedz
Do tego nie każdy gruby jest taki z wyboru, niektórzy mają problemy zdrowotne które wychodzą z latami.


@RafDan: ogolnie sie zgadzam ale tu poplynales. W auschwitz jakos grubasow nie bylo. To jest zawsze wsuwanie wiecej niz organizm potrzebuje, zawsze.
  • Odpowiedz
@abyssos666: No jak ja popłynąłem, to Ty z auschwitz wskoczyłeś do mojej wody i jeszcze zbiornik retencyjny wypuściłeś. Już wspominanie o obozie koncentracyjnym gdzie ludzie umierali z głodu w porównaniu że ktoś może schudnąć bo tam byli chudzi to jakaś abstrakcja. Z szacunku do tych ludzi odbijam.
  • Odpowiedz