Wpis z mikrobloga

#festfestival

Wróciłem, odpoczywam i mam jedną myśl.
Było #!$%@?.
Impreza na światowym poziomie, najlepsza jaką w moim dość rozrywkowym, 42 letnim życiu zaliczyłem i którą zaliczyc może każdy. Jest tyło jeden warunek. Trzeba się totalnie uwolnić. Zostawić w domu wszystkie, popularne wykopowe #, odpuścić wszelkie oceny, oczekiwania, uprzedzenia i wyobrażenia, pohamować wszelką płciową obcinke i można przeżyć lot w kosmos!!!
Przetanczone w sumie w dwa dni jakieś 16h, nogi bolą, ale umysł i serce lekkie jak dzień po narodzinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fakt, że dobrze iść z nastawieniem 'olać' biedę.. Bo faktycznie tanio nie jest. ALE osobiście bez wahania wybieram weekend na Fescie vs np tydzień w Mielnie.. Nie

Odnosząc się do hałasu, to sam z chęcią dołożę 100 zł do karnetu jako formę odszkodowania dla okolicznych mieszkańców, bo rozumiem, że jest to uciążliwe, ale kilka nocy hałasu, to żart na tle promocji jaką robi ten festiwal. Słyszałem, że były zniżki na karnety dla mieszkańców.. W każdym razie mam nadzieję, że jak każdy dołoży 100 zł to znajdzie się pula karnetów za free, co znacznie obniży wrażliwość na bass mieszkańców #tauzen a
Co do zoo, to za rok proponuję im dogadać się z organizatorem, postawić mały namiot, przebrać żonę dyrektora za pande i sprzedawać plakietka z lamą i śmiesznym hasłem. Już w drugi dzień uzbieracie na jednorożca..

#muzyka #czujedobrzeczlowiek
KrolWlosowzNosa - #festfestival

Wróciłem, odpoczywam i mam jedną myśl.
Było #!$%@...

źródło: comment_1660496043eWZUKckdfVxBNKqBxX2LHL.jpg

Pobierz
  • 5