Wpis z mikrobloga

Oddawał ktoś słuchawki nauszne w Media Markt?
Kupiłem wczoraj stacjonarnie WH-1000XM4, ale nie są warte tych pieniędzy i chciałbym zwrócić do sklepu. W regulaminie napisane jest

Sprawdź jakie produkty nie podlegają zwrotowi i wymianie

urządzenia mające kontakt z żywnością, wodą lub służące do użytku osobistego, mogące mieć, zgodnie z ich przeznaczeniem, kontakt z naskórkiem, włosami, które zostały wypakowane z oryginalnego opakowania (w szczególności czajniki, ekspresy do kawy, golarki, depilatory, słuchawki douszne itp.);


Na czacie media markt dostałem wiadomość, że to zależy decyzji pracownika sklepu. Próbować?

#zwrot #mediamarkt #mediaexpert #sluchawki
Pobierz Helonzy - Oddawał ktoś słuchawki nauszne w Media Markt?
Kupiłem wczoraj stacjonarnie...
źródło: comment_1660490387S4TbJWkYJZufESELqB6Mj9.jpg
  • 5
@Helonzy: nie wiem jak w media markt ale w expert ostatnio robiłem zwrot i żadnych problemów, typek looknął do pudełka czy słuchawki faktycznie w nim są, podpisałem jakieś gówno, hajs od razu do ręki i nara
bym wiedział że nic nie będzie sprawdzał to bym #!$%@?ł przejściówke i pokrowiec no ale mądry polak po szkodzie
@glos_zenady: @CiociaCBD: @Pietrek9: Dziękuję za komentarze. Udało się. Pytała się dwukrotnie czy były używane, ale udało mi się jakoś zboczyć z tematu.

Szczegółowo patrzyła na stan słuchawek, ale nic nie znalazła. Faktycznie do akcesoriów nie zaglądała.

Udało się nawet kartę podarunkową wymienić na złotówki. Wydałem 1249 zł a dostałem 1399 zł.