Wpis z mikrobloga

@Dzaston: Często można zamówić CD u producenta. A jak nie to z zatoki pociągniesz. Zostaw sobie tylko sterowniki, gdzieś tam pewnie są.

Ostatecznie zrób obraz partycji i skitraj gdzieś na czarną godzinę.
@anonim1133: zawsze wersja probna byla na ich stronie do znaczy np win7 bo win8 nie ma takiego wydania, wersja taka, ze jak posiadasz key wpisujesz a jak nie to masz triala na 30 czy 90 dni, i potem kupisz i wpisuejsz key lub gameover :) czesciej trzeba odwiedzac ich storny :p
@Dzaston: No ja jak dostałem win 7 z netbookiem do rąk, to wołałem brata aby tym się zajął, bo bym połamał i spalił potem.

Nie możesz po prostu wydzielić sobie partycji pod linuksa z wolnej przestrzeni na głównej partycji?

@porque: To jakaś nowość, nawet nie wiedziałem ;)

@Dzaston: No widzisz, skoro można pobrać z internetów legalnie, to nie ma się co martwić.
@anonim1133: już zrobiłam sobie pod winem partycje niesformatowaną dla linuxa ale... wiem z doświadczenia, że Win i Linux to jak ogien i woda i 90% przypadków gdy ich instalowałam na 1 dysku to się coś gmatwało :D Jestem przekonana po prostu że coś pójdzie nie tak i chce się zabezpieczyć przed faktem :D Np ten GRUB do rozruchu lubi wejsc w recovery albo tą ukrytą gdzie są sterowniki Win i dupka
@porque: dla mnie jest porażką że napisałam maila do Acera że taka i taka sprawa i że już ZAPŁACIŁAM licencje za TĘ wersję Win więc czy jest albo możliwośc wysłania mi płyty z tą wersją albo czy jest możliwość rozszerzenia licencji tak że DOPŁACĘ a będe mieć normalnego Win Home... No to mi powiedzieli 50 funtów za Win Starter ....
@anonim1133: ja już sobie kawałek dysku kiedyś uszkodziłam... nie mam pojecia jak bo nie znam się aż tak ale to było za czasów Linux Red Hat i pamietam że z tatą 3 dni dysk naprawialismy... klaster po klastrze i w ogóle porażka :D Potem z Mandrivą też było tyle przygód... Gdyby nie to że no są rzeczy których bez WINa nie ruszysz to już bym dawno z niego zrezygnowała... W Polsce
@porque: fajną ma Microsoft politykę... czyli skoro na stronie nie ma to mam zapłacić 2 razy za to samo :D Spróbuje ściągnąc pirata z moją wersją systemu i jak wpiszę klucz to powinno hulać.... Ale skąd NAJBEZPIECZNIEJ ściągnąć pirata win? :D