Wpis z mikrobloga

@JarekNoooTego: To powaga, ustalcie sobie jeden tag do brandzlowania się mordami psów i kotów, bo codziennie muszę blokować jakiś nowy wysryw.


@mrigi85: no to nie wchodź w taki wpis, omiń go. to po pierwsze.
a po drugie, nie sraj się tu bezproduktywnie. przecież to cię nie obchodzi, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrigi85 nie zesraj się typie xD jak Cię triggeruje że widzisz pieska i zamiast go przewinąć to się prujesz to polecam psychologa. Ja też codziennie blokuje codziennie nowy spermiarski tag z gołymi babami i nie płacze z tego powodu :)
  • Odpowiedz
no to nie wchodź w taki wpis, omiń go. to po pierwsze.

a po drugie, nie sraj się tu bezproduktywnie. przecież to cię nie obchodzi, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dos_badass: o nieeee ale mnie załatwiłeś bystrym intelektem. O Boże już sie chyba nie pozbieram po tym pojeździe.

  • Odpowiedz
nie zesraj się typie xD jak Cię triggeruje że widzisz pieska i zamiast go przewinąć to się prujesz to polecam psychologa. Ja też codziennie blokuje codziennie nowy spermiarski tag z gołymi babami i nie płacze z tego powodu :)


@JarekNoooTego: nóż cholera kolejny mistrz intelektu na wykopie… ta czarna coś mi się zbyt szybko napełnia tymi bystrodebilami.
  • Odpowiedz
@ChareimUu: GDZIE JEST SZCZĘŚLIWY PIESIOR?! Od tygodnia nie ma śladu jego szczęśliwej mordeczki! To jawne pogwałcenie moich praw, przed odcięcie mnie od porannych słodkosci.
Uprzejmie informuję, iż zgłaszam sprawę do moderacji!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zuzka-kotkowska: mamy problem związany z porannością psiura,ciągle chodzę na popołudnia i wracam o godzinach 1 w nocy po czym śpię do 12. 12 to nie poranek więc nie mogę wrzucić psiura. To łamie idee tagu
  • Odpowiedz