Wpis z mikrobloga

@a__s @Moderacja

Moderator 36uC znowu nadużywa swojej władzy. Usunął wpis, bo ktoś go zgłosił po kilku dniach za brak tagu. Wątpię, żeby nie potrafił tak jak inni moderatorzy dodać tag do czyjegoś wpisu, więc pewnie usunął ten wpis, bo mu się nie spodobał. Moderator 1w0Z oczywiście nie widzi w tym problemu, nie przywrócił wpisu z odpowiednim tagiem.

Jeśli waszym zdaniem obrazek bez tagu to spam/flood to może zacznę zgłaszać wszystkie zdjęcia, głupie memy i głupie wpisy, które nie zostały otagowane.
Też będziecie je usuwać?

Czy moderatorzy w ogóle kierują się jakimikolwiek zasadami? Im dłużej mam tu konto tym bardziej w to wątpię.
Streiter - @a__s @Moderacja

Moderator 36uC znowu nadużywa swojej władzy. Usunął wp...

źródło: comment_1660410037Aja5c8k46Fq5gd0NtaFe0N.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Przy okazji powiedzcie temu czemuś co mi cały czas wchodzi na profil tylko po to, żeby coś zgłaszać, że wystarczy sobie mnie zablokować i nie trzeba się zmuszać do oglądania moich wpisów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Streiter: NIENAWIDZĘ TEJ MODERACJI ONI SIE DO NICZEGO NIE NADAJĄ JAK MOŻNA BYĆ TAK SŁABYM I ZACHOWAĆ SWOJĄ PRACĘ TO JEST #!$%@? NIEPOROZUMIENIE
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik
Nie ma nakazu tagowania. To zadaniem moderatora jest prawidłowe rozpatrywanie zgłoszeń. Usuwanie wpisu za brak jednego z dwóch tagów, które znają moderatorzy to zwykłe nadużycie. Ale oczywiście moderatorów nikt nie kontroluje i nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny.
  • Odpowiedz
@a__s
Już dobrze znam te "standardy". Moje wpisy zostały tak wiele razy otagowane przez moderację, że ja już od dawna nie mam pojęcia czym jest "anime". Chyba każdy rysunek to jest anime według moderatorów. Czasami nawet ten sam obrazek raz został otagowany, a innym razem nie. Poza tym, dlaczego akurat tamten wpis został usunięty, a przy wielu innych wpisach jedynie pojawiał się tag #anime ? I dlaczego to dotyczy tylko anime (i
  • Odpowiedz
@scierwo
To czym jest anime zależy tylko od moderatora. Jeśli to jest jakiś rysunek to to jest anime według nich.
Ciekawe czy zgłoszenia za nieprawidłowe tagi działałyby w drugą stronę - czy wpisy z niepoprawnie użytym tagiem anime zostałyby edytowane przez moderatora gdyby ktoś to zgłosił? Raczej nie.
  • Odpowiedz
Czy moderatorzy w ogóle kierują się jakimikolwiek zasadami? Im dłużej mam tu konto tym bardziej w to wątpię.


@Streiter: @a__s: Oczywiście, że nie. Wykop jest machiną propagandową, mającą dzielić Polaków. Ktoś za to słono płaci, by tak było.
  • Odpowiedz