Wpis z mikrobloga

Zawołała mnie ciocia, która ma problem z PC. Generalnie już wcześniej były jakieś cyrki więc bez specjalnego dociekania z braku czasu poszedł format. No ale minęły jakieś dwa tygodnie i przy odpaleniu PC "A disk read error occurred". Po drodze jeszcze przełączała gdzieś monitor i podpięła na dwa kable dzięki czemu miała pół pulpitu i przez telefon "nic nie działa" ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale disk read error to nie z tego więc jak już przejechałem 125km w jedną to coś trzeba podziałać. No i generalnie testy nawet nie rocznego Goodrama CX400 wyglądają następująco... Dysk na gwarancję? Wykres jest czerwony po zaznaczeniu "speed map", bez tego jest zielono no ale i tak ta mapa chyba nie powinna tak wyglądać. Zakładka Health w HD Tune nie pokazuje nic niepokojącego, Crystal Disk Info też nie, stan dobry 99%. Bez kompa by nie została bo wziąłem ze sobą swojego nieużywanego już po sprzedaniu PC Kingstona. Z góry dzięki za pomoc.
#ssd #pcmasterrace #pc #komputery #dyski
Krzemol - Zawołała mnie ciocia, która ma problem z PC. Generalnie już wcześniej były ...

źródło: comment_16604048192EW3jzavzOeg9WXTOGQhCY.jpg

Pobierz
  • 6
@Krzemol: Tak się zastanawiałem od kiedy w HD Tune bad sectory są pokazywane jako odcienie żółtego i pomarańczowego, i że jak bardzo przesrany musi być twój dysk że tyle czerwonego wyszło, aż nie doczytałem dokładnie wpisu, że robisz speed map na SSD. ( ͡° ͜ʖ ͡°)