Wpis z mikrobloga

WPIS O POLONEZIE
(uwaga dużo czytania)

Wczoraj odgrażałem sie że zbuduje kolejnego poloneza...

zrobiłem nawet ankiete w jakim ma być kolorze, choć była ona troszkę zmanipulowana bo od początku planowałem zrobić go w kolorze złotym
można powiedzieć złoty a skromny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TAKŻE PROSZĘ PAŃSTWA
przedstawiam państwu mojego najgorszego poloneza

wyszedł mi tak niemożebnie źle że nawet ja byłem zdziwiony
oczywiście spodziewałem sie że będzie średni ale tego że będzie aż tak zły to sie nawet ja nie spodziewałem XD

ale po kolei

przedstawię to w formie tryptyku w trzech częściach #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

CZĘŚĆ PIERWSZA "CHCIAŁEM JAK NIGDY WYSZŁO JAK ZWYKLE"
Od samego początku budowy poloneza w powietrzu dało sie wyczuć smród niemytego siuiora, ale nie był to smród mojego siusiora
już w szkicowaniu "góry" pomyliłem sie w wymiarach, mimo że mam je napisane na szablonie, ale wtedy to był wstępny szkic ołówkiem i dało sie to jeszcze naprawić.
Potem gdy chciałem robić linie zagięć okazało się że wypisał mi sie długopis i chyba z 20 minut szukałem jakiegoś wkładu albo innego długopisu
potem znowu coś mnie, że sie tak wyrażę zaćmiło i najpierw narysowałem klamki a potem dopiero linie która ma być przetłoczeniem bocznym przez co linia ta wyszła idealnie na środku klamki XD
ale i tym razem sie nie zraziłem, wziąłem korektor, zamalowałem stare klamki i narysowałem nowe już we właściwym miejscu (potem i tak zrobiłem inne z czarnego papieru)
i teraz "lakier" miał być zloty... a wyszedł o kolorze świeżej sraki, i żeby tego było mało to okazało sie że złota kredka jest taka intensywna że zamalowywuje "linie przedziału" czyli kontury drzwi, okien, itd, przez co musiałem te linie rysować jeszcze raz.

CZĘŚĆ DRUGA "WSZYSTKO ŹLE"
Blok techniczny który kupiłem okazał sie za twardy (250g/m2) przez co polonez nie był wystarczająco giętki i nie układał się tak jakby chciały tego moje palce
poprzednie polonezy robiłem z cieńszego bloku technicznego
blok był za twardy i niosło to za sobą kolejną wadę, że nie dał się "naciągać" na przykład światła narysowane na "tyle" i na "boku" samochodu nie schodziły się do tego stopnia że było z pół centymetra różnicy i finalnie musiałem zrobić nowe osobne które przykleiłem na miejsce starych
i wyglądają jak z dupy bo gdy patrzy się z boku to są za wysoko względem tego gdzie były w realnym polonezie
potem przyszedł czas na "spód" samochodu który akurat przebiegł bez większych komplikacji
ale za to koła są krzywo, ale jest to wymuszone tym że cały polonez jest niemiłosiernie krzywy
jeszcze podczas wbijania osi w koło, koło sie rozpadło przez co jedno jest inne niż pozostałe
a miały być ładne z kołpakami z caro plusa
źle też zwymiarowałem zderzaki i musiałem je dość mocno naciągnąć i tu pokazała sie kolejna wada grubego bloku technicznego mianowicie taka że sie rozwarstwia

CZĘŚĆ TRZECIA "PORAŻKA"
Zbudowałem go do końca ale jest on najgorszy ze wszystkim moich polonezów
to już nawet śp. Atu nie było takie złe XD

ale żeby nie było aż tak smutno to jest jeden element który mi się podoba i jest to korozja szczególnie oderwana "siekierka" z lewej strony

i to by było tyle
jakoś po tej sromotnej porażce przeszła mi ochota na budowę kolejnych poldów także nie spodziewajcie sie że w najbliższym czasie będą

ewentualnie będę spamował zdjęciami tego sraczkowego

pamiętajcie nie poddawajcie sie nawet jak od samego początku śmierdzi niemytym siurem

pozdro z farszem mordy

#polskipolskipolonez #polonezfanaticsteam #fsofanaticsteam #carominusnajlepszabuda #caroplusteznienajgorszaxd #debilnemodele #zbudujsepolonezasamwdomu #jeszczewiecejdebilnychtagowktoretylkojaobserwujexd

( ͡° ͜ʖ ͡°)
9Grzesiek_ - WPIS O POLONEZIE
(uwaga dużo czytania)

Wczoraj odgrażałem sie że zbu...

źródło: comment_1660388267UhpCtVpwym1Gdfrh89TY8R.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@obserwatorrr: ale za to jak #!$%@? XDD
ehh napisałem sie jak #!$%@? na tych starych klawiszach i tylko 3 plusy :(
liczyłem na więcej XD

ale niezbadane są wyroki wykopu
kiedys wrzuciłem frytki i miałem 400 plusów XD
  • Odpowiedz