Wpis z mikrobloga

A teraz Niemcy piszą że jednak nie rtęć.

To, czy poziom rtęci w Odrze może być również podwyższony, jak wykazały wstępne badania, będzie przedmiotem dalszych badań. Vogel podkreślił, że rtęć jako trucizna dla ryb ma długotrwałe działanie. Zgodnie z obecnym stanem wiedzy, rtęć nie została jednak wprowadzona do Odry w takich ilościach, aby mogła spowodować śmiertelność ryb

#odra #polska #niemcy
  • 46
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: hahaha, a wczoraj wyklopki mało wylewu nie dostali jak to nie można wierzyć naszemu rządowi i niemiaszki są dla nich źródłem wiedzy. Pluje na nich totalnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZlotyAleSkromny: @mirek63479: Sprawa nie jest prosta a na wykopie już nagonka na Polskę. Wykopki myślą że da sie zbadać wodę w ciągu godziny a wypowiadał się szef tego instytutu z Puław co ma badać wodę ze samo przygotowanie próbki to 12h.

@RedBaron: Wykop już łyknął zamiast bronić swojego kraju. Broń boże nie jestem za pisem.
  • Odpowiedz
@RedBaron: Bo kompletnie z dupy wyssane teorie spiskowe na temat lądowania marsjan w tej rzece, którzy wlali ołów są bardziej wiarygodne niż cokolwiek co wypływa z ust bandy tłustych knurów, którzy nami rządzą i siedzą sobie na posadkach za nasze pieniądze.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Przecież jak obiecujo piniondze to dajo synek, dobrzy ludzie to so, ja im wierzę, a nie tym Niemcom co nam tylko zazdroszczo, byś telewizję włonczył byś wiedzioł synek
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: Pewnie w Odrze jest rtęć i nikt tego nie kontrolował przez lata. Ale ryby zabiło pewnie coś innego.
Tak to jest, bo wiele zakładów srało do Odry, więc pewnie różnych toksycznych chemikaliów tam jest tyle, że nie łatwo ustalić które miały bezpośredni wpływ na zabicie ryb.
  • Odpowiedz
Wykop już łyknął zamiast bronić swojego kraju.


@WstretnyOwsik: Wszystko ginie i ktoś w tym kraju powinien ponieść odpowiedzialność, a narazie nie wiadomo kto. To co tu chwalić? To musiało być mega mocne gówno i nie obchodzi mnie jak to się nazywa, liczy się efekt.
  • Odpowiedz