Wpis z mikrobloga

  • 0
@thoorgal: fajna sprawa :D ja to tam się cieszę w sumie na każdy urlop w Polsce, ostatnio byłem w styczniu ale wcześniej to tez z dwa lata nie byłem i w sumie pozytywnie się zaskoczyłem - odbierałem dowod w urzędzie i wszystko było bardzo spoko, urzędnicy bardzo w porządku - no i ogolnie fajnie jest odwiedzić kraj :) no ale to tez wiadomo jest inaczej niż jak się na codzień
  • Odpowiedz
  • 0
@thoorgal: ale 9h aż? chociaż u mnie chyba też było podobnie, ale w styczniu leciałem ze Stuttgartu do Frankfurtu i potem dopiero do Krakowa xD
  • Odpowiedz
@EvineX: No rzadko bywam w PL, tez 17 powrót. Z roku na rok coraz mniej ciągnie do Polski… No ale rodzinkę / znajomych zobaczę.

Ta 9 godz DFW-LHR a później LHR -WAW a to już jakieś 2.5 godz, auto na lotnisku i 2 godzinki i na miejscu. Czym się zajmujesz w DE?
  • Odpowiedz
  • 0
@thoorgal: no, u mnie to głównie rodzina bo ja się przeprowadziłem mając 11 lat także w Polsce to głównie rodzina, ale dobrze że w sumie od nas latają bezpośrednio samoloty do Krakowa to o tyle dobrze że nie ma międzylądowan, ostatnio chciałem trochę inaczej zabukowałem chcąc zwiedzić Frankfurt to mi Lufthansa przebukowała bilety z kilku godzin międzylądowania na bodajże 1h międzylądowania xD z jednej strony niby w porządku, ale dla
  • Odpowiedz
  • 0
@thoorgal: kurde, dopiero teraz ogarnąłem w sumie że to z USA :D Super sprawa, muszę przyznać że US to ja zawsze lubiałam, planuje w 2023 odwiedzić USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EvineX: Nie lubię Lufthansy dlatego latam przez Londyn, niby lepsze połączenie jest DFW-LHR-WAW ale jakoś nie trawie Lufy. Kiedyś przy mnie wyrzucili rodzine z samolotu bo dziecko 2 lata nie mogło utrzymać maski na twarzy, to było w covid. Od tamtej pory z dała od szwabow :). A w Teksasie pracuje jako Project Manager i buduje stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@thoorgal: o kurde, super sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) no USA to zawsze mnie jakoś intrygowało, na pewno odwiedzę w przyszłym roku :D Lufa rzeczywiście bardzo pilnuje, na szczęście chyba teraz nie trzeba tych masek wreszcie
  • Odpowiedz
@EvineX: Stany fajne na objazdowke, wypożyczasz RV i możesz latami jeździć i zawsze coś nowego zobaczysz. Pierwszy rok z żonka było zwiedzania raz na miesic wzięliśmy camaro i chyba z 2000 mil zrobiliśmy, całe zachodnie stany :)
  • Odpowiedz
  • 0
@thoorgal: super sprawa, to u mnie pewnie będzie podobnie o ile do tego czasu uda mi się ogarnąć prawo jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) no z mojej strony to jest niesamowita szansa bo napewno chciałbym sobie też odwiedzić kampus Apple w Kalifornii przede wszystkim, jestem dużym fanem Apple ( ͡° ͜ʖ ͡°) także zazdroszczę
  • Odpowiedz
@EvineX: Kalifornia się stacza jeśli chodzi o miasta, kilka lat temu po San Francisco po zmroku chodziliśmy. Teraz tam samochodem strach po zachodzie słońca jeździć. Jest tragedia…. Ale poza miastami - parki narodowe to coś pięknego.
  • Odpowiedz
  • 0
@thoorgal: A to nie wiedziałem powiem Ci, kurde, w USA jest tyle ciekawych miejsc że nawet trudno zaplanować urlop bo tyle tego jest że ciężko to oblecieć w trakcie urlopu ale parki to złoto, fakt
  • Odpowiedz
@EvineX: No planuj minimum 3 tygodnie, California to dobre miejsce wypadowe w LA chyba jedyne co warto zobaczyć to Universal Studio robi wrażenie, można cały dzień spędzić. Poza tym nic fajnego tam nie ma i trzeba ruszać na północ Cali - Nevada - Utah - Arizona.
  • Odpowiedz