Wpis z mikrobloga

@mackbig: albo sumy faktycznie mogą wyczuwać jakoś rtęć (to, że człowiek nie poczuje np. smaku czy zapachu trucizny, nie znaczy, że inne organizmy nie mogą) albo w rzece może być jeszcze nawalone innego syfu, a rtęć to tylko dodatek
  • Odpowiedz
@mackbig: To są Słubice bo jestem mieszkańcem tylko od strony niemieckiej Frankfurt nad Odrą - I dziś wrzucił to jakiś mieszkaniec Frankfurtu nad odrą , gość zna się raczej na sumach bo ma same zdjęcia jak łowi 2m okazy w Odrze. Dodałem jeszcze jeden jego filmik na mikrologu i widać ze są śnięte ryby i pływający sum - więc raczej nie fake. A sam codziennie chodzę z psem nad Odrę
  • Odpowiedz
@marko2 @Endr3w co w tym smutnego nie rozumiem? Cyz jesteście aż tak ograniczeni i tak łatwo wami manipulować. Wiele razy widziałem sumy w podobnych miejscach wpierdzielały sobie żaby. Ale wykopki już na podstawie randomowego filmiku twierdzą, że sumy uciekają od rtęci... NIe mam nawet słów na waszą głupotę. Nie twierdzę, że nie ma skażenia!
  • Odpowiedz
@mrgcypher: mogę powtórzyć jeszcze raz: nienawidzę tego państwa nawet jak ten sum nie uciekał przed rtęcią. Nie zwalnia to odpowiedniości tego #!$%@? pseudo rządu przed olewaniem katastrofy przez tak długi czas i brak poinformowania naszych zachodnich sąsiadów.
  • Odpowiedz
@mrgcypher: no właśnie o to chodzi, że #!$%@?ąc od tego czy filmik faktycznie przedstawia to co OP napisał to śmierć tysięcy ryb, innych zwierząt i katastrofa ekologiczna jest rzeczą smutną. To nie jest kwestia tego czy mamy do czynienia z katastrofą ekologiczną, bo owa jest już faktem, tylko na jaką skalę i co to spowodowało. A teraz proszę się zgłosić do swojego agenta prowadzącego z pisu po 60gr za wpis
  • Odpowiedz
Sumy w Słubicach ratują się wodą z odpływu


@Endr3w: to napisał ... czy jak myślę i zadaje pytania nie zgodne z trendem wykopu to już z PiS. Na tym portalu jestem ponad 13 lat i co rok tutaj szambo i głupota jest jeszcze większa...
  • Odpowiedz
@mrgcypher: jesteś #!$%@?, jedna z największych katastrof ekologicznych w naszym kraju jest faktem, a Ty się #!$%@? o szczegóły, lecisz na czarną, bo na dyskusję z debilami szkoda czasu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz