Wpis z mikrobloga

@Frasad: na wykopie juz p0laczki forsuja whataboutism o niemcach ktorzy po drugiej wojnie wrzucali chemikalia do bałtyku, szkoda tylko, że chemikalia do bałtyku wrzucali

  • Odpowiedz
@Strahl: Oblężona twierdza musi trwać, Polak nie może przez chwilę pomyśleć że to jego własna władza, katolicka i narodowa rucha go wielkim strap-onem. On musi bać się i jak pies Pawłowa ma reagować na słowa Niemiec, Żyd, Tusk, Bruksela.
  • Odpowiedz
@Frasad: ależ ja gardze tym narodem niedoedukowanych przygłupów i tym co pozwolili z tym krajem zrobić, niesamowite co robią braki w edukacji i ucywilizowaniu. Mentalnie to ciągle Rosja/Białoruś wciągnięta za uszy w struktury Unii Europejskiej i broniąca się nogami i rękoma jak sfochowany czterolatek.
  • Odpowiedz
@Sufet: Mam niemieckie obywatelstwo, to co sie dzieje w chlewie nad Wisłą generalnie mało kogo obchodzi dopóki absurd trzymają w swoich granicach. Jak srają sąsiadowi do ogródka zaczyna się problem, i to nie jest już kwestia "co sobie pomyślą". Zresztą, zaciskaj lepiej poślady i pracuj w podatkach na kary które Polska dostanie z racji tego burdelu.
  • Odpowiedz
@Sufet: Ja? Nic. Zapłaci Polak w podatkach. I wierz mi, Niemcy już sobie te pieniądze wyegzekwują w taki czy inny sposób, ale w tvpis o tym nie usłyszysz. Jak tam płacenie kary za Turów? :)

https://tvn24.pl/swiat/kopalnia-turow-izba-dyscyplinarna-kary-komisja-europejska-potracila-kary-zunijnych-funduszy-dla-polski-5744744

Oznacza to więc, że chociaż polski rząd zapowiadał, że kar za Turów płacić nie będzie, to Polska oddała już wszystkie należne 68,5 mln euro (ponad 300 mln zł).


:)))))
  • Odpowiedz