Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Mekeke2: suweren ma władzę na swój wzór

Najgorsze jest to że nawet jak odrabiesz łeb debila tej pisowskiej hydrze, to wyrośnie z niego łeb idioty który ściągnie do zabawy kretynkę z rodziny

To jest do zaorania w samym źródle, nie ma innej rady i pojedyncze dymisję ani kary nic nie dadzą, wystawia kolejny akt zgonu z Albanii i karuzela pojedzie dalej
  • Odpowiedz
@bzyku95: najbardziej #!$%@? mnie hipokryzja PiSowców i TVP.
Jak byla awaria w Czajce to wałkowali temat do usranej smierci, a teraz nagle cisza. Patryk Jaki zamknął mordę, Woś zamknął mordę, Morawiecki zamknął mordę, TVP zamknęło mordę.
Tak jak mowisz - oni są wszyscy do zaorania. Polska propaganda jest taka sama jak rosyjska. Tylko w wersji light. Plus jest taki, ze jeszcze nie pałują na ulicy za trzymanie pustej kartki. Ale niedlugo
  • Odpowiedz
@Mekeke2 najbardziej bawi ten tag #bekazprawakow Przecież to są socjalistyczne debile wycierające sobie mordę kościołem.

To nie jest hipokryzja tylko tak sobie założyli, że będą się utrzymywać przy władzy i narazie na nasze nieszczęście się im udaje.

Największy problem to jest to, że Ci ludzie zaorali wszystko bo musieli włożyć sowich zwolenników na stołki. Problem w tym że zamiast dać ludzi kompetentnych albo chociaż nie przeszkadzać ekspertom którzy już tam byli obrosli
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan:

najbardziej bawi ten tag #bekazprawakow Przecież to są socjalistyczne debile wycierające sobie mordę kościołem.


Są lewicowi gospodarczo (dopłaty, 500+, czternaste emerytury, rozdawnictwo), ale jak najbardziej skrajnie prawicowi światopoglądowo (kwestia aborcji, zakaz handlu, kosciół), wiec są prawakami z gwozdziem w mozgu
  • Odpowiedz
@Tymajster: Człowieku #!$%@? skrajna prawica i skrajna lewica to są dwie najgorsze rzeczy jakie istnieją. KROPKA.

#!$%@? mam czy PiS nazywa się prawicą czy lewicą. Równie dobrze można by było #!$%@?ć do wpisu tag bekazlewactwa.

Problem nie jest w tym czy to jest lewica czy prawica tylko jak te kretyny rządzą. #!$%@?.

Kłóć się dalej o tagi, miej #!$%@? na clue problemu.
  • Odpowiedz