Wpis z mikrobloga

Dobra w sumie to mnie to już zaczyna #!$%@? trochę bo problem się nasila - witam was!
Pacjent na załączonym obrazku dostaje coraz częściej takiej przypadłości, że na 1 i czasami 2 biegu jak dostaje buta np przy ruszaniu szarpie strasznie jak kangur, często obsrane nachy przy ruszaniu ze skrzyżowania bo #!$%@? focha potrafi niespodziewanie np po przejechaniu 500m.
Silnik 1.3 na gaźniku, wężyki od podciśnień wyglądają przyzwoicie, jakby je ktoś już kiedyś wymienił. Na 3 biegu problem nie wystąpił nigdy i później już się rozpedza jak szalony. Co mógłbym sprawdzic jeszcze?
#mechanikasamochodowa #samochody #4x4
Ps. 3 raz sie zawiesiłem w okręgu 20m od domu, czy to znaczy że mogę już parkować na miejscu dla inwalidów legalnie?
Pobierz n.....n - Dobra w sumie to mnie to już zaczyna #!$%@? trochę bo problem się nasila - ...
źródło: comment_1660234644P7yEyhljm6t5B8cEcglxGt.jpg
  • 11
@soldier30p z wysokich też.
@de_fekacja nie tyle co dusi, co #!$%@? wie co się mu dzieje, jakby zapłon mu wypadał czasem bo ogólnie na obroty wchodzi jak #!$%@?. Skrzynia synchro raczej nie, jakiś objaw bardziej zapłonowy na moje oko, no i skrzynia by #!$%@?ła ciągle, a tu czasem się da pojeździć
@niebenben: Jak gaźnik to jakiś wynalazek z milionem podciśnień to możesz zrobić tak jak spora część samochodów z przekombinowanym gaźnikiem czyli wsadzenie gaźnika z poloneza.
Albo montuj lpg I lub II generacji i wystarczy aby przepustnica była sprawna i gaźnik szczelnie siedział na kolektorze.

Może pompka przyspieszacza nie działa jak zaraz po raptownym dodaniu gazu szarpie. Ewentualnie jak jest tam guma między gaźnikiem a kolektorem to ją sprawdź czy szczelna.
@niebenben: mógł ale nie musiał, miałem tak w naprawianym aucie, że na którymś tam garze nie grało przez rozdzielacz który już był stary, objawy podobne raz na jakiś czas silnik szalał.

Wiesz to jak teleporada u lekarza, #!$%@? wie, ale może pomoge :D

Wejdź na jakieś forum twojego auta i poszukaj w wątkach
@biskup2k tak. Gaźnik to jakiś uposledzony Asain czy jak to się tam nazywa, lpg docelowo wleci ale muszę ogarnąć trochę fundusze więc może wrzesień/październik, a nie mam gwarancji że to jednak gaźnikiem :( ale zerknę, może jeszcze się mi gdzieś coś rzuci w oczy.
@de_fekacja właśnie już patrzyłem conieco ale nie znalazłem akurat takich objawów.

Dzięki za rady Panowie, co będę umial to jeszcze zerknę i sprawdzę, a jak nie to wyląduje