Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wszedłem w stały staking z 90% na pancake a po miesiącu jest już 70%. Ktoś się orientuje jak to wygląda bo przecież techniczne według tego co tam pisało miało być 90% w skali roku, a ponad 20% spadek to spora różnica. Ogólnie co się z taką pulą dzieje jak spadnie jeszcze niżej i przestanie być atrakcyjna, jest możliwe wcześniejsze wyjęcie czy jednak będziemy szorować po dnie do końca blokady?
Kiedyś na binance miałem podobnie z 1inchem oprocentowanie 40%, a potem nagle spadek do 3%
Była opcja wyjęcia wcześniej, ale że wartość shitcoina była niska to atakowałem do końca.
Anyway te wszystkie blokady są nieopłacalne zauważyłem chyba że wejdziemy w momencie kiedy pula startuje z kosmicznym%
#kryptowaluty
  • 5
@b4a3 Zależy ile osób jest w farmie, ostatnio cake trochę wzrósł i pewnie wpadło sporo z zakupów do puli. 70% dalej nie jest źle, na początku jakieś 3msc temu było ok 130%. Możesz wyjąć, ale tracisz odsetki, chyba oczywiste.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiwors: Gdzie jest tam opcja wyjęcia? Ja u siebie nic nie widzę. Zgadzam się 70% nie jest źle ale w wczoraj było jeszcze 79% . Także te spadki są coraz bardziej mocne.