Wpis z mikrobloga

Ludzie którzy tam przyjechali i weszli na posejse grubasa mieli szczęście że mogli taka perełkę w postaci kłótni zobaczyc na żywo bez cenzury i bez ukrytych sytuacji, doslowanie tak od środka co pewnie większość widzów sama by chciała. Nie raz można przeczytac na wykopie że to frajerzy spd bramki ale ja jestem innego zdania bo co w tym złego że pojdziesz i na żywo zobaczysz ten cyrk? Oby tylko żadnej kasy nie dawać i nic nie sponsorować i nie ma do czego tak naprawdę sie przyczepić, a jak knur zacznie sie pruć bo i tak bywa to #!$%@?ć, napluć pod nogi i dowidzenia. Tyle
#kononowicz
Pobierz
źródło: comment_1660224498DujBCXp7pkHhTuhpC8XKkp.jpg
  • 16
@damiancio: nie chodzi mi o nich tylko ogólnie a tego że przywiezli dary to nawet nie wiem bo widziałem tylko skrót
@PZt37: ale można też przyjechać nie po to zeby uscisnąć brudną dłoń tylko walic beke z tych tępaków. W sumie na żywo jest to smieszniejsze
@ryba9: "ale ja jestem innego zdania" a ja jestem zdania że na wejściu knur powinien ich skasować po 1000 pln, spisać dowody, a na koniec nie wpuścić i zadzwonić na policję
@Koyanaruu: to tak samo można stwierdzić o ludziach ktorzy ogladaja ten bajzer bo nabijają wyświetlenia i sponsorują tych darmozjadów. Masz odbloka? Ok ale niektorzy tez nie dają nawet złotówki a mogą zobaczyc ten wybryk natury na żywo i dalej nie widzę co w tym złego
@PZt37: jestem jednym z odwiedzających konona na tym filmiku i akurat z diagnozą nie trafiłeś bo szkolną oglądam już kilka dobrych lat. Pojechaliśmy tam faktycznie jak do zoo a trafić że udało się trafić na jedną z lepszych akcji to już łut szczęścia. Cyrk niezły, dobrze to wygląda na żywo, bez cenzury i ciec sradka a zapach konona udaje się wywietrzyć po kilku godzinach :D . Generalnie polecam odwiedziny bo projekcja