Wpis z mikrobloga

@black-kitsune: Nie ma potrzeby. Tam nie jest wysoko i jest trawa i krzaki. Jedno i drugie już zbiegało po ścianie i nic się nie stało, potem się oduczyły i nie robią już głupot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym nawet ja skakałem z tego okna i się nie połamałem, to kotu tym bardziej się nie ma prawa nic stać ( )
@franaa: ale po pierwsze kot może sobie zrobić krzywdę nawet skacząc ze stolika z jednego metra jak niefortunnie upadnie. po drugie koty nie powinny wychodzić samopas na dwór, a z twojej odpowiedzi wnioskuję, że nie miałbyś nic przeciwko gdyby wyszły :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@black-kitsune: Obydwa są nie wychodzące. Hades zbiegł raz, Persi 2x i od tego czasu jest spokój, nie podejmują nawet prób ucieczki. Przestraszyły się tylko bo nie wiedziały jak wrócić do domu :D Teraz jakbym miał nowego kota to pewnie bym zabezpieczył. Te już miały nauczkę i są bardzo ostrożne. Hades ma już 12 lat, a tylko raz sobie tripa zrobił.
@franaa:

żre myszy na potęgę. Na ptaszki nie poluje

to jest niestety najczęstszy problem wśród osób które wypuszczają koty. że myślą, że kot zjada/zabija tylko to co przynosi do domu lub to co widzi właściciel. a tak naprawdę to jest jedynie ułamek. nie masz więc niestety całkowitej wiedzy na temat tego co twoja kotka zabija ani co je :( poza tym myszy często przenoszą pasożyty albo mogą być otrute
@franaa: Nie reagują na ptaki? Mój jak zobaczy ptaka to #!$%@? dostaje i stara się za nim skakać dlatego muszę z nim wychodzić na balkon, albo daje mu szelki i wtedy miauczy jak mu się znudzi siedzenie( ͡° ͜ʖ ͡°) Parę razy się rozbiegł w domu i #!$%@?ł głową w okno bo myślał, że upoluje ptaka xD
@Kiedys_Mialem_Fejm: Ona mieszka w otwartym domu na wsi, jakoś ptaszki z reguły ignoruje nawet w bezpośredniej bliskości.
@black-kitsune: Ah ta wiedza teoretyczna. Dobrze wiem co żre bo się zawsze przychodzi się pochwalić co złapała. Śpi koło karmnika dla ptaków czasem i ani mrugnie na wróble czy sikorki. Myszy łapie w polu, nie ma tam trutki żadnej bo to ostatni dom na ulicy dalej są tylko pola uprawne, a do sąsiadów