Wpis z mikrobloga

Witam dnia kolejnego. Postanowiłem stworzyć mapę tego uniwersum. Do obejrzenia tutaj . W miarę rozwoju uniwersum i nowych biznesów gapcia i Machaja bez problemu będzie aktualizacja na bieżąco. Brakuje paru lokalizacji (kwatera gapcia, dawny szophałs gapcia, chata onucy i ewentualnie mordownia u Win). Jeśli ktoś ma współrzędne choćby i zbliżone to poproszę. Lokalizacje zawierają póki co robocze niedopracowane opisy. Nie jestem też pewien co do lokalizacji biznesu Steka.

Na zdjęciu obsługa menu dla niekumatych.
Niech ktoś da znać, że działa ewentualnie.
#raportzpanstwasrodka
roo-bin - Witam dnia kolejnego. Postanowiłem stworzyć mapę tego uniwersum. Do obejrze...

źródło: comment_1660205598oQYNSVyyFDNrLpjudylG18.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@roo-bin: "stara nora predatora" make my day :d

jeszcze taka mała sugestia że przy nowej norze móglbyś dopisać Polonia 3.0 i dla pierwszej Poloni również
  • Odpowiedz
@PJNK: Zatem nadałem dla tej w Phnom Penh Polonia 1.0, dla tej w Sihanoukville Polonia 3.0. Powinno Ci się zaktualizować z automatu po odświeżeniu mapy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@roo-bin: nawet nie wiedziałem że nowa nora jest tak blisko nakupendy. Dziwne że nie było wizyty ani Łysego na farmie, ani wizyty rolników w knajpie. Ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roo-bin: nie jestem pewny czy to dobry adres, ale taki widnieje na google dla POPAS shopu:

POPAS SHOP
Sklep AGD w Phnom Penh, Kambodża
Adres: 3 St 376, Phnom Penh,
  • Odpowiedz
@roo-bin: można by w sumie ten kurnik Gapcia dodać bo przecież tam jest C-chesse z darmowym wifi, ale na google maps jest stary adres kiedy mieli to jeszcze przed pandemią
  • Odpowiedz