Wpis z mikrobloga

Jak kupiłem Assistance do auta, to jak mi się auto zepsuje, to oni mi je tylko odholują do serwisu czy też zapłacą za naprawę?

#ubezpieczenia #auto
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciss: Jak nastąpi awaria samochodu (bez żadnego wypadku) to tylko dobre asisstance da lawete za darmo, tylko dobre assistance da samochód zastępczy czy hotel. To zależy to od wykupionego pakietu, zwykle jest kilka poziomów assistance. Wykupienie dowolnego taniego assistance niewiele gwarantuje. Patrzę teraz na swoje OWU jest aż 4 poziomy assistance. W najtańszym z nich holowanie jest możliwe tylko w razie wypadku, z limitem kilometrów, nawet bez prawa do auta
  • Odpowiedz
@maciss: Musisz czytać OWU i się dostosować do tego co jest tam napisane. A najlepiej zrobić aneks w trakcie okresu ubezpieczenia i kupić wyższy pakiet assistance. Jeśli to jakaś trudna do wykrycia awaria elektroniki którą diagnozujesz dłuższy czas to weźpod uwagę, że nawet w wyższym pakiecie holowanie może przysługiwać tylko raz do jednej awarii, jeśli jej nie usuniesz to może NIE przysługiwać kolejne darmowe holowanie na tę samą awarię.
  • Odpowiedz
@danieldan: Miałem tak, że przez 2 tygodnie elektronika mi świrowała, wskakiwały wszystkie błędy,
ale od ponad dwóch miesięcy jest spokój, nie wiem czy ten błąd powróci. Jeżeli jednak tak, to kupię wyższą opcję, tak jak piszesz.
  • Odpowiedz