Wpis z mikrobloga

Chciałem pojechać w sobotę do Chorwacji 13-20 ale z tego co widzę na Booking to jakaś masakra. Cena za 7 nocy 7k i do tego jest ich bardzo mało, jeździłem przed 3 ostatnie lata i czegoś takiego nie widziałem. Może ktoś ma coś do polecenia w tym terminie dla 2 osób? #chorwacja
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asus1234: Z ciekawości, znalazłeś coś ostatecznie? Mam podobne przemyślenia co Ty. Wcześniej, w ostatniej chwili mogłem bez problemu znaleźć bardzo fajny nocleg a w tym... Albo wszystko zajęte albo ceny z kosmosu, za wcale nie wiadomo jaki standard i położenie.
@justanotherdude: tak, za 5k za 7 nocy w Novalji na Pagu ale to musial ktoś zrezygnować i wystawili chyba takie last minute a ze akurat wbiłem na Booking to mi się udało. I to w super warunkach, 200 metrow od promenady i chata z basenem. Trzeba w tym roku chyba polować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asus1234: To stary sporo dałeś. Koleżanka była dwa tygodnie temu i na Vir niecałe 5k zapłacili za cały dom ale ich było łącznie 8 osób i rezerwowali w zeszłym roku Ja ustrzeliłem apartament w Cavtat za 1350zł za 5 nocy. Standard typowo chorwacki, bez fajerwerków choć dwa duże pokoje, dwa balkony, klima, aneks. Największy problem to bachory właścicieli, które dra mordy non stop. Cena niewielka ale miejscowość, choć zachwalana jest słaba
@justanotherdude: Znaczy się No w cavtat może tak ale to drugi koniec Chorwacji wiec odpadało. Patrząc na Booking to chyba mało xD to była najtańsza oferta na pagu i okolicach. I rzeczywiscie jak ktoś rezerwował w tamtym roku to okej, ale ja rezerowowalem dzien przed wyjazdem jak zawsze. We wcześniejszych latach zawsze było dużo ofert w dobrych cenach, w tym nie… po kilka ofert na miejscowość i ceny od 8k w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asus1234: Tzn.sporo w moich kryteriach ale zgadzam się, że w tym roku, przynajmniej chcąc coś zarezerwować na ostanią chwilę, wystrzeliły w kosmos. Ja szukałem właśnie na południu i wziąłem to lokum i ta miejscowość, bo niczego innego,w rozsądnych pieniądzach nie było. W ogóle w nierozsądnych też nie było w czym przebierać xD No ale chociaż woda zimna i pogoda taka sobie xD