Wpis z mikrobloga

Wystawiłem laptopa za 1000zl. Odzew niewielki, widać przeceniłem. Pisze do mnie ktoś z pod ukraińskiego albo ruskiego nicku po angielsku. Umówiliśmy się na spotkanie w galerii handlowej w innym mieście 80km of Wojewódzkiego, obecnie tam nie mieszkam, gdzie laptop został wystawiony.

Może się coś niedobrego szykować czego nie przewiduje? Jechalibyscie po starego 6 letniego, przecenionego laptopa 80km w jedną stronę?

#prawo #olx #pytanie #oszustwo
  • 11
  • Odpowiedz
@nieznamniepamietam: z drugiej strony opinie dostaje tylko sprzedający, ja konto 10 lat ale praktycznie nic nie sprzedaje i też nie mam opinii. Jest chętny to próbuj sprzedać nie wiadomo w jakim celu mu potrzebny, nic nie tracisz
  • Odpowiedz
@nieznamniepamietam: z mojej perspektywy to ukraincy to najlepsi kupujacy, bardzo, bardzo malo zawraca odbyt, jak mowi ze chce kupic to kupuje, bardzo malo sie targuja, ogolnie wszystko OK, to nie to co polacy zawracacze d...y "aktualne" itd a nigdy nie kupi albo zaczyna negocjacje bo panie ja tego w sumie nie potrzebuje ale jak obnizysz stwoke to kupie itp itd. Za ot ja bym nie jechal 80km nigdy, chce to przyjedzie
  • Odpowiedz