Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tak, na pewno jest zdrowa i piękna, faceci pewnie w kolejce się ustawiają aby móc z nią chociażby pogadać.


@CarlChryniszzswics: I tak nie pobzykają, bo nikt nie ma takiego długiego, żeby dosięgnąć przez zwały tłuszczu.
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: jedyny plus takiego tluszczu wzgledem zdrowia jest taki, ze jak wsadzisz kogos takiego w tomograf komputerowy (o ile sie zmiesci w gountry) to nawet bez kontrastu od razu widać, co jest popsute. W odroznieniu od skrajnych chudzielców. #pdk #radiologia
  • Odpowiedz
@CarlChryniszzswics
: tak, na pewno jest zdrowa i piękna, faceci pewnie w kolejce się ustawiają aby móc z nią chociażby pogadać.

Już są głosy, że skoro każda kobieta jest piękna to jak mogą się nie podobać mężczyźnom ulance. One chcą atencji za samo istnienie.
  • Odpowiedz
@helga-von-klusken: #!$%@?, kilka tekstów które zapadły mi w pamiec:
"Właśnie szykuje się, żeby podpisać twój akt zgonu"
"Dlaczego próbujesz mnie oszukać, wiem że zjadasz codziennie 40 cheeseburgerow"
"Naprawdę chcesz mi powiedzieć, że przytyłaś 30 kilogramów bo nabrałaś płynów w drodze do kliniki?"
"-Wyglądasz jakbyś była w ciąży
-OMG, JESTEM W CIAZY?
-Nie, jesteś gruba jakbyś była w ciazy" xD
Można by tak w nieskończoność
  • Odpowiedz
ja tam zawsze lubię jak ich opiernicza że oszukuja i dalej jedzą tak jak jedli xD


@Fighter_forGlory: No kocham xD I jeszcze myślą, ze oszukają lekarza, ze jedli tylko 1000 kcal i nic więcej, a przez 2 miechy utyli 20 kg z powietrza xDD Chociaż w tym programie to najsmutniejsze jest to ile osób żyje z feedersami albo jakimiś dziwnymi rodzinami. Chłopak chce schudnąć, stara się, a matka mu donosi jedzenie
  • Odpowiedz