Wpis z mikrobloga

Tak nawiązując do czyjegośtam posta o ermaksach - mógłby mi któryś mirek wytłumaczyć o co chodzi z modą na te buty ? Ani to ładne, ani wygodne. Bardziej zrozumiała wydaję mi się już fascynacja vansami/DC, bo buty mają prosty krój i łatwo je dopasować do spodni, ale te ermaksy wśród butów to jak karp wśród ryb - gówno ( ͡º ͜ʖ͡º)

#airmax #buty #modameska #meskichniebylo
  • 15
  • Odpowiedz
@Sudokuu: Raz przymierzałem kolegi (ten sam rozmiar) i nie pasowały mi jakoś. Pięta wysoko, po prostu dziwnie się czułem, kwestia gustu, ale ciekaw jestem czy mireczki noszą te najki :I
  • Odpowiedz
@pigi: Rozumiem, że są w nich zastosowane techologie NASA i po 2 dniach noszenia przez kolegę przyrosły do jego stopy i jakbym w nich godzinę pochodził to bym umarł :c Po prostu mi nie pasowały ojejej
  • Odpowiedz
@niemowiejakjest: Wydaje mi się, że taki problem jest ze wszystkim na co lecą małolaty. 25 here, do lansu mi daleko, airmaxy jedynki uważam za jedne z najwygodniejszych butów w jakich chodziłem. Mówię jak jest.
  • Odpowiedz
@Kanken: Że niewygodne to się nie zgodzę - akurat tutaj Nike zrobiło świetną robotę.

Airmaxy i sneakery w ogóle to przykład jak robić marketing w XXI w. Ktoś wmówił gimbazie (w sensie ludziom z zakresu 13-25) że wielkie, oczojebne, kolorowe buty za 500+ złociszy są z jakiegoś powodu kultowe i ich posiadanie sprawia, że stajesz się członkiem jakiejś subkultury.

Sam posiadam 2 pary sneakerów (NB i Reeboki Classic) ale gardzę
  • Odpowiedz
@wallian: Sam się mieszczę w tym przedziale wiekowym, ale się nimi nie jaram. Nie jestem też januszem, dla którego but musi być luks, glanc, wygodny i wyglądać jak gówno, bo przecież jego ultramasculine koledzy go wyśmiejo. I bez bicia przyznam się, że wybieram buty po wyglądzie :I A te ermaksy mnie odrażają swoim wyglądem i tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kanken: Są mega wygodne i fajnie wyglądają w opcji na sportowo. Jak Ci się nie podobają to nie noś, mi się nigdy sandały nie podobały więc nie noszę, a gównoburzy wywoływać nie próbuję.
  • Odpowiedz