Wpis z mikrobloga

powód ich kosy jest znany większości zainteresowanych XD


@Krystianek2k01: myślę że wśród zainteresowanych kibiców raczej mało kto zna szczegóły, bo ludzie ciągle dopytują

Po takim wywiadzie nie zdziwię się jak Mateusz zorganizuje kolejną konferencję prasową ;)
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: no to możliwe że po prostu bańki w których siedzę są poinformowane ¯_(ツ)_/¯ generalnie też się spodziewam kontrofensywy, niestety z Piesiewiczem w marcu zrobili najgorszą rzecz jaką mogli i teraz będą obrywać odłamkami dopóki ich kariery w koszykówce się nie skończą
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: generalnie chodzi o to że jeden drugiemu dziewczynę wyrwał, w której konfiguracji i o jakie czasy nie wiadomo, obaj dosyć szczelnie chronią życie prywatne a Mateusz już jest 3 lata po ślubie więc kosa między nimi to chyba dłuższa historia. Aczkolwiek skoro to Mateusz nie chce Marcela to kierunek w który poszła partnerka może być wiadomy
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: gorszego momentu jak 3 tygodnie przed największą imprezą na kontynencie na którą wszyscy czekają od 5 lat nie mogło być, no ale koledzy z redakcji internetowej TVP Sport pewnie zadowoleni bo się dobrze klika i stawia pod murem parę osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: z tego co sam przepraktykowałem w listopadzie w akademii TVP i każdym dziale TVP Sport (są 3) to w internetowej jest troszkę parcia na to, zresztą jak pewnie w każdej redakcji internetowej - jak nam opowiadali o najlepszym clickbaicie w historii redakcji z Giną Lewandowski to czuć było jakie to było dla nich wielkie wydarzenie, dobrych parę milionów kliknięć na tym zrobili wtedy
może nawet nie troszkę a trochę,
  • Odpowiedz
generalnie chodzi o to że jeden drugiemu dziewczynę wyrwał, w której konfiguracji i o jakie czasy nie wiadomo, obaj dosyć szczelnie chronią życie prywatne a Mateusz już jest 3 lata po ślubie więc kosa między nimi to chyba dłuższa historia.


@Krystianek2k01: @pasta_alla_carbonara: poszło o kobietę, ale w zupełnie innym kontekście, światopoglądowym bardziej. Groteskowy wywiad, ale w końcu powiedział o co chodzi: https://przegladsportowy.onet.pl/koszykowka/reprezentacja-polski/kapitan-kadry-zabral-glos-na-temat-rodzicow-i-brata-nikt-nie-zna-prawdy/g3pts3w?%3Futm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=sport
  • Odpowiedz
@cult_of_luna Panowie powinni spotkać się w rodzinnym gronie i pogodzić się, a jeśli tego nie dadzą rady zrobić to chociaż ustalić iż dla dobra kadry na czas zgrupowania będzie panował między nimi rozejm.

Jeśli choć połowa tego co mówi Mateusz w swym "wywiadzie transmisyjnym"(PDW) jest prawdą to tam cała rodzina jest deko nienormalna.

Najgorsze że bracia obrzucają się łajnem na krótko przed kluczową dla polskiej koszykówki imprezy.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: to jest jakaś telenowela z Wenezueli. Konflikt, awantury, pożyczanie kasy. Brakuje tylko jakiegos przekładańca. Profesjonalne to nie jest kadrze nic nie daje. Czekamy na Piesiewicza. Dopelni ten kabaret.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: no ale w końcu powiedział o co chodzi, generalnie wszystkie informacje które docierały do opinii publicznej to to że jeden drugiemu dziewczynę odbił a nie że rodzice się na związek nie zgadzali i wciągnęli w to rodzeństwo, tyle dobrego że wiadomo na czym stoimy. A kto ma rację to nie mam pojęcia nie znam ludzi relacji, generalnie #!$%@? mnie to obchodzi byle kadra dobrze grała to dla mnie mogą
  • Odpowiedz