Wpis z mikrobloga

Brakuje nauczycieli, głównie w dużych miastach, m.in. IT, może się zgłoszę do nauki w jakimś żeńskim liceum ;d mmm Karynki. I jeszcze ma być 300k towaru z Ukrainy () Ciekawe czy z tytułu samego dyplomu technika informatyka by przyjęli. Są takie braki że biorą jak idzie dając te ochłapy, więc może coś by się znalazło. Ale to by było zabawne "Nowak, pała, siadaj" xD


#anime #randomanimeshit #alisamikhailovnakujou #alyasan #roshidere #tokidokibosottoroshiagodedererutonarinoaaryasan src: twitter
tamagotchi - Brakuje nauczycieli, głównie w dużych miastach, m.in. IT, może się zgłos...

źródło: comment_1660081413YIS4poR9gKSXVftHIN2Mhi.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@tamagotchi: @LatajacaPapryka512: @BlackReven: Przygotuj się na zarobek mniejszy niż osoba pracująca w biedronce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Widziałem oferty pracy ze szkoły w mojej wiosce. 2400 brutto dla nauczyciela fizyki, 3000 brutto dla nauczycidla jezyka nemieckiego. W przypadku biedronki proponowana stawka początkowa to 4000 brutto. A zapomniałem dodać informacje, że w wypadku nauczycieli wymagali wykształcenia wyższego ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz