Wpis z mikrobloga

Pochwalę się. Limit osiągnięty. 2 x 1,5 t + 2 t . Wszystko karlik. Zacząłem na początku września, daty zakupu widzicie. Teraz wpadło tydzień po tygodniu, ale ogólnie ostatnie 2 tygodnie to żona próbowała w domu na 2 komputerach i telefonie, a ja na telefonie i komputerze w pracy. Także, miejsce macie zwolnione jak ktoś jeszcze fedruję. Powodzonka !

#pgg
Pobierz
źródło: comment_16600736218A7cHdOgHjvu2CiNIz3nNX.jpg
  • 10
@Ozymandi: Tak, wkleję to co jednemu mireczkowi na PW napisałem na to samo pytanie :)

" a różnie. Ogólnie, nie ma co przesadzać, bo zauważyłem że strona jak się odświeży to wszędzie. W sensie, jak załapie mi na jednej koszyk to zaraz wskakuje na innym. Więc jak masz powiedzmy 20 kart, to i tak nie zdążysz wszędzie naklikać.

Z drugiej strony , jak kupujesz z kurierem to najgorsze jest to odświeżanie
@Axtezim: Właśnie od jakiegoś czasu zupełnie mi nie idzie na stronie i przejście do kasy stanowi wyzwanie, a dziś nawet z loginem się nie udało. Teraz jak dobrze się orientuję to jedno konto = jedna przeglądarka/profil w chromie?
@MRacheron: nie nie, jak dostaniesz list do śledzenia przesyłki to też nie, ale to zauważyłem ze 1 paleta była w Poznaniu przez tydzień i chyba czekała na drugą palete kilka dnia i dopiero po chwili wysłali,

jak był u mnie kurier, to mówił że jedzie wszystkie wioski do okoła, więc pewnie czekają jak będzie w okolicy więcej do dostarczenia, więc to może być losowe po prostu w zależności ilu ludzi w
@Ozymandi: ja używam Edga, bo niby od początku była fama, że na tym najszybciej, ale też czytałem ostatnio o operze

Ja się zawsze loguje około 10-11 i trzymam, bo później nie ma opcji.

Co do kasy, to ja Ci powiem że odkąd kupiłem pierwszy raz , to przez dobry miesiąc nie mogłem przejść z kasy, już naprawdę myślałem że coś nie tak. Bo że tak powiem klikałem szybko i mocno. Moja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ozymandi: to taki żarcik :p

Ale ogólnie to tak , sumiennie podchodziłem do tego. Na edgu widać nawet jak strony nie masz otwartej to po zakładce widzisz czy weszła strona czy jest błąd . Więc palec na f5 trzymałem a myszka przeklikywalem karty