Wpis z mikrobloga

Zmieniłem zdanie o 180 stopni o Mrożonie, więc postanowiłem tutaj coś napisać.
Zobaczcie sobie jaka jakość obrazu/dźwięku/montażu/światła/muzyki/wstawek jest na kanale mrożona. Teraz reszta ekipy nagrywa jakieś wysrywy na żałosnym poziomie. Nawet zmontować tego tak nie potrafią, aby uczestnicy nie wyszli na idiotów.

Na moje to kwestia kilku takich filmów i oni pokazując swoją prawdziwą nie kolorowaną przez mrożona twarz się skompromitują i spadną na sam dół. Mrożon to jest geniusz, który ogromnym trudem tych idiotów wypromował i wciągnął na szczyt. Do tej pory myślałem, że to był ich wspólny sukces, ale teraz rozumiem, że on mógłby z zamkniętymi oczami wybrać 5 osób z grupy 18 latków i zrobiłby z tego kanał z milionem subów.

Oni wszyscy na pewno mieli podpisane, że dostają jakiś procent, a w zamian byli obsługiwani przez profesjonalistów.
Mówcie sobie co chcecie, ale te filmy miały rozrywkową duszę, skondensowany ładunek dopaminy. Miały w sobie TO COŚ.
Naprawdę część filmów dało się obejrzeć od deski do deski. Były po prostu mocno powyżej średniej jak na rozrywkę na YT.
Gdzie osoby w moim wieku nie są jego grupą docelową, tak niektóre filmy były po prostu ciekawe.

Pewnie jak doszło do rozmowy, co dalej, jak się umowa skończy. To część stwierdziła, że nie chce tego dalej ciągnąć i chce działać na własną rękę. Pewnie ten cały finansista Łukasz z mrożonem próbowali ich przekonywać i nie chcieli całkiem zamykać projektu.
Friz już sobie zrobił nową ekipę, ale nadal fajnie dywersyfikować działalność. Dalej będzie robił to na najwyższym możliwym poziomie, a o całej reszcie świat zapomni.

Naprawdę nie miałem pojęcia, że tak wielką robotę mrożon tam robi. Teraz dopiero widać, że to nie przypadek, że trafił na szczyt.

#ekipa
Pobierz
źródło: comment_166006853855vNooBDFDX8iTHepqTskc.jpg
  • 2
@wonsztibijski: Prosta rzecz, wynajmujesz miejsce w którym nie tylko mieszkasz ale i pracujesz(nagrywasz). Domy miały odpowiednie naświetleni/powierzchnię i pewnie też akustykę, gdzie z dobrym sprzętem można było tam tworzyć dobrą jakość. I teraz pytanie, kto z nich wynajmując "swoje" nowe miejsce pracy o tym pomyślał?