Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Dobra, zrobię oddzielny wpis o moim stanie zdrowia bo może część zainteresuje.

Całą noc nie spałem i błagałem aby objawy kolki nerkowej zniknęły i faktycznie tak było, żeby sytuacja wróciła niczym wieczny brak pieniędzy Polaka w tym państwie. Moja sytuacja była trochę dziwna, bo, jak sam stwierdził lekarz, ból jądra i pachwiny przy kolce nerkowej to raczej rzadkie objawy w takiej sytuacji. Raczej spodziewał sję braku możności oddawania moczu.
Opiekowała się mną przemiła pani pielęgniarka, która właściwie przychodziła do mnie co 5 minut aby spytać jak się czuje i czy ma mi nałożyć kolejne leki przeciwbólowe( nomen omen nie działały). Widziała całe me cierpienia wywołane przepotężnym bólem brzucha i pachwiny dlatego starałem się odwdzięczyć mocno uśmiechami za jej starania. Dawno nie czułem takiej dobroci od osoby, która była mi nieznajoma ;d.

Gdy już dostałem wyniki tomografu komputerowego to było już wiadome( wcześniej tylko przypuszczałem) że mam kamień nerkowy, ale bardzo niewielki (2mm), także będę żyć tyle że czeka mnie urodzenie takiego małego ciałka. :)
Przypisali mi na pomoc kilka leków rozluźniających cewki moczowe i przeciwbólówki.
Dzięki wam Mirki z poprzedniego posta, którzy dali mi ukojenie opowiadaniami oraz otuchami. Pozdrawiam!
#zdrowie #kamica #kolka
monox12 - Dobra, zrobię oddzielny wpis o moim stanie zdrowia bo może część zainteresu...

źródło: comment_1660048422ZjvcYxWHWIBGHimvC58qme.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Swoją drogą to jak na oddział w którym były ciągłe protesty ( Jaczewskiego w Lublinie) to reagowali bardzo szybko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obuniem: @eintopf: Dzięki koledzy, jeszcze trzyma ta kolka bo wracałem do domu z nawrotem bólu i kolejny zrzyganiem w kibel z bólu, ale no leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ddiazepam: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat nie spodziewałem.się, że dostane tak szybko wszystkie badania. Jednak przy takich #!$%@? czasach oddzial się trzyma
  • Odpowiedz
@monox12 ()

Biedaku. A jeszcze wczoraj jak gadaliśmy było ok chyba, że nic nie mówiłeś.

Taki niewielki kamień potrafi sprawić niezły ból. Gdyby był większy mogli by ci to wyjąć. Rodzina niebieskiego ma z tym problemy. U nich to jakieś centymetrowe kamulce wydalali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WielkiNos: Bo nie było po co wspominać o jakimś bólu brzucha, dopiero o 23 się pogorszyło ;d.
A co do wielkich kamulcy to one są wynikiem bardziej ignorancji swojego bólu i olanie swojego ciała :d
  • Odpowiedz
@monox12: Dasz rade przy wdalaniu, ja miałem 3mm i wyskoczył jak z procy po 3 tygodniach od kolki. Lekko bolał siurak, ale bez przesady. Ludzie naopowiadali mi, że wydalanie go strasznie boli, a ten ból nie był nawet 1/10 tego, jak przechodził przez moczowód. ( ͡° ͜ʖ ͡°) może mój przypadek był specyficzny, a może mam racje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz