Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Takie zadanka dostałam:

1. Idź na dworzec kolejowy z niezbędnymi rzeczami na jeden dzień z lub bez noclegu (zależy od Ciebie) i wsiądź w jeden z najbliższych pociągów w losowe miejsce! Nie planuj tego wcześniej. :)
2. Zrób drapak dla kota.
3. Namaluj letni pejzaż.

Wcześniej dostałam inne ale zmieniłam i chyba dotąd nie widziałam, by ktoś miał ten sam zestaw albo mi umknęło. :D

Kusiło mnie wykonanie zadania 1, bo lubię takie coś i zostawia fajne wspomnienia. Ale akurat miałam już zaplanowane wyjazdy, a potem brak czasu w związku z poprzednimi wyjazdami. Zatem zadanko zostaje w głowie do odhaczenia kiedyś, dokładnie w takiej spontanicznej formie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zadanko 2 z jakiegoś powodu w ogóle odpuściłam. Za to mam w planie wykonanie maty węchowej ze starego koca i kratki do zlewu, ale to tak nawiasem. xD

Ostatecznie jak widać po załączonym pliku, zdecydowałam się na zadanie 3 czyli malowanko. Już kiedyś próbowałam zabawy z farbami akrylowymi, ale jakoś skończyło się na dwóch obrazkach. Dzięki wyzwaniu miałam okazję sobie przypomnieć jakie to sympatyczne. :D Mój letni pejzaż to burzowy dzień. Nie będę ukrywać, że posiłkowałam się tutorialem na yt ale ostatecznie musialam i tak zrobić sporo po swojemu bo moje farby reagowały kompletnie inaczej na dane ruchy niż pani z tutorialu, więc musiałam sobie wypracować własną technikę. xD

Chyba chmury powinny być trochę inne, te mogą byc nie do końca odzwierciedlające rzeczywistość ale umówmy się, że to wizja artystyczna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) :-D
Dodatkowo klaki z pędzla to nieodłączny element mojej tworczości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już wyjęlam farbky to może coś jeszcze podzialam i może wciągnę kogoś dodatkowo do zabawy. ʕʔ

#malarstwo #tworczoscwlasna #rysujzwykopem
i.....h - #mirkowyzwanie 

Takie zadanka dostałam:

1. Idź na dworzec kolejowy z ...

źródło: comment_1660036228rxGCkIv0HHmTI8ZHyhNmLh.jpg

Pobierz
  • 13