Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Takie zadanka dostałam:

1. Idź na dworzec kolejowy z niezbędnymi rzeczami na jeden dzień z lub bez noclegu (zależy od Ciebie) i wsiądź w jeden z najbliższych pociągów w losowe miejsce! Nie planuj tego wcześniej. :)
2. Zrób drapak dla kota.
3. Namaluj letni pejzaż.

Wcześniej dostałam inne ale zmieniłam i chyba dotąd nie widziałam, by ktoś miał ten sam zestaw albo mi umknęło. :D

Kusiło mnie wykonanie zadania 1, bo lubię takie coś i zostawia fajne wspomnienia. Ale akurat miałam już zaplanowane wyjazdy, a potem brak czasu w związku z poprzednimi wyjazdami. Zatem zadanko zostaje w głowie do odhaczenia kiedyś, dokładnie w takiej spontanicznej formie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zadanko 2 z jakiegoś powodu w ogóle odpuściłam. Za to mam w planie wykonanie maty węchowej ze starego koca i kratki do zlewu, ale to tak nawiasem. xD

Ostatecznie jak widać po załączonym pliku, zdecydowałam się na zadanie 3 czyli malowanko. Już kiedyś próbowałam zabawy z farbami akrylowymi, ale jakoś skończyło się na dwóch obrazkach. Dzięki wyzwaniu miałam okazję sobie przypomnieć jakie to sympatyczne. :D Mój letni pejzaż to burzowy dzień. Nie będę ukrywać, że posiłkowałam się tutorialem na yt ale ostatecznie musialam i tak zrobić sporo po swojemu bo moje farby reagowały kompletnie inaczej na dane ruchy niż pani z tutorialu, więc musiałam sobie wypracować własną technikę. xD

Chyba chmury powinny być trochę inne, te mogą byc nie do końca odzwierciedlające rzeczywistość ale umówmy się, że to wizja artystyczna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) :-D
Dodatkowo klaki z pędzla to nieodłączny element mojej tworczości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już wyjęlam farbky to może coś jeszcze podzialam i może wciągnę kogoś dodatkowo do zabawy. ʕʔ

#malarstwo #tworczoscwlasna #rysujzwykopem
i.....h - #mirkowyzwanie 

Takie zadanka dostałam:

1. Idź na dworzec kolejowy z ...

źródło: comment_1660036228rxGCkIv0HHmTI8ZHyhNmLh.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
maty węchowej


@iEarth: mata Veuchowa, wymyślona przez... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo ładny pejzażyk! Wieszałbym na ścianie ()
  • Odpowiedz
@Sandrinia: a to polecam spróbować z tutorialem, bo jednak widzi się wtedy, że jak zrobisz teoretycznie dziwny ruch to on ostatecznie będzie wyglądał inaczej. Jak widzię, jak malują krople albo pioruny to nie wiem czemu ale zawsze jestem zaskoczona, ze to w sumie dość proste. Albo nasmarkanie farbą ze szczoteczki do zebow i wychodzą gwiazdki xD
  • Odpowiedz