Wpis z mikrobloga

@ShooleR:

Wyrzucić cię z domu też może jeśli nie masz prawa własność. Chyba że jesteś w ciąży albo matka samotnie wychowującą

Nawet jeśli jest zameldowany? Wymeldować można się jedynie osobiście, ktoś nie może tego zrobić.
  • Odpowiedz
@Ovis_aries: #!$%@?ąc już od tego, że op baituje xD
No już widzę, jak wyrzucają kogoś z chaty, kiedy nie ma gdzie się podziać i nie ma żadnej kartoteki XD. Jeszcze zależy gdzie, ale ułomnym się pomaga, taki człowiek byłby nowotworem dla społeczeństwa, szczególnie kiedy wszystko jest takie drogie. Nie ma opcji, żeby kogoś eksmitować z jedynego mieszkania bo np matka tak chce xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Canova: puszczają płazem takie teksty u Ciebie w podstawówce? Bo takie odzywki to tylko w podstawówce szczekacze #!$%@?ą, a nie poważni ludzie.
  • Odpowiedz
@4ntymateria: Nic, ale matka mi każe szukać pracy w trybie natychmiastowym bo inaczej mnie wywali z domu, a ja dopiero wchodzę na rynek pracy i ciezko mi się szuka


@Anormatywny: Dopóki na nią nie drzesz #!$%@? ani jej nie wypłacisz cepa to nie, ale może tak nakłamać i wyjebią cie i tak ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SPGM1903: w dupie puszczają xD banda dzieciaków z wymyślonymi problemami którzy dostają depresji bo chlop po 18 lvlu ma iść do pracy xD a tak całe dnie oglądanie anime i postowanie memow. Plus taki ze sami robicie z sobą porządek na gałęziach i w psychiatrykach
  • Odpowiedz
@Anormatywny: pewnie bajt ale znam osobiście takiego spierdona. Młodszy bo 24 lata ale nigdy nie pracował, załatwił sobie jakieś benefity od państwa i tak siedzi i gra w gierki. Tylko jego starzy tez na rencie jakiejś i tak siedzą i żyją ssąc cyca państwa.
  • Odpowiedz