Wpis z mikrobloga

No szanowni państwo, coś słuchy chodzą żę US17 będzie u Jaworowicz, to by był odcinek myśle że TVP zaciera ręcę na oglądalność ale odcinek sam w sobie to wydarzenie roku 2022 albo nawet top 3 wydarzeń US17. Do studia zaproszeni zostaną: Knur, struś, kargul, olgierdano, sradek ale pewnie wyśle mariolke bo będzie szpital dla jego, z jednej strony Mecenas Kaszewiak wyciąga kwity na sradke lepsze jak ma olo i redaktor szczęsny, potem zostanie zaproszony prezes fundacji białowieskiej lub jak to sie nazywa, i razem z zanussim pytają sie Kaszewiaka i Jaworowicz czy oni POmagają czy hejtują, nie będe wspominał o lamentach bembeńskich bo ich będzie na pół odcinka. Na koniec wchodzi cały na biało Marek Gwiazdowski z zespołem MIG i śpiewa piosenke "Nie ma mocnych na Mariolke", całe grono potańcuje do tej piosenki a w międzyczasie knur zarywa do Jaworowicz.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz MecenasMarcinNajman - No szanowni państwo, coś słuchy chodzą żę US17 będzie u Jaworow...
źródło: comment_1659993528aP8cnwi5WQ7W0SyXmMythY.jpg

US17 w "Sprawie dla reportera"?

  • Nie będzie takiego czegoś 61.7% (140)
  • Odcinek stulecia oraz top wydarzenie US17 38.3% (87)

Oddanych głosów: 227

  • 14
@MecenasMarcinNajman: @Koneser_zmechanizowanego_anime: @Dzikus_Z_Detroit: @Sultan_Kosmitow: @xdTM: @grzegor9: @Towarzysz_Sobaka:
przede wszystkim materiał filmowy puszczony przed dyskusją zawierałby wzmianki o dziadku Piłsudskim, mamusi, tatusiu, braciszku. Opowieści o długoletniej ciężkiej pracy Krzysia i niepiciu od maleńkości. Pani redaktor zapytałaby
-czy wierzy pan w boga bo tyle tu świętych obrazów?
na co Krzysiu
-a ty katolik? ja codziennie do kościoła chodzę i papieża broniłem. I pokazałby swój święty obraz i