Wpis z mikrobloga

Wchodzimy w okres najbardziej zdradliwej pogody, gdzie do 19:30 jest w miarę ciepło, jest przyjemnie a od 20 zaczyna się ochłodzenie, zimno gdzie bez bluzy ani rusz wychodzić ani wracać. Zaraz pewnie pierwsze skutki tego i lekkie przeziębienia się zaczną (mnie już zaczęło lekko brać właśnie), zaczyna się nie wiadomo jak się ubrać, jak na wiosnę, jedni w podkoszulkach i spodenkach, inni w dlugich spodniach i bluzach, inni mieszą ubiór ahhh piękna sprawa( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pogoda #lato #sierpien
  • 27
@Zi3L0nk4: Masz na południu Hiszpanii dzień do prawie 21:20 aktualnie i do tego temperatury godne białego człowieka ciagle… ja zazdroszczę mega i sam się chce przeprowadzić. Do tego ta jesień, gdzie panuje po 22 stopnie, a u nas w tym czasie 5 XD Ahhhhhh
godne białego człowieka


@SayNoToPrzegryw: Jako mentalna małpa nie masz prawa obrażać cywilizowanego, białego człowieka. Europejczyka, przedstawiciela inteligencji, rozumu i godności człowieka.

Dzisiaj +20 stopni, zachmurzenie 6/8, lekki wiaterek. Cywilizacja. Europa. Rozwój. Życie. Społeczeństwo.
POŁUDNIE Europy nie ma klimatu godnego dla białego człowieka


@SayNoToPrzegryw: Jak nagle zacząłeś mądrze myśleć. Wystarczy trochę manipulacji i ludzie nie będą brali cię za człekokształtną małpę.

Magia.
@2aVV: Północ Europy nie ma godnego klimatu dla człowieka i tyle w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z jakiegoś powodu rajem turystycznym są słoneczne miejsca, a najlepszym miejscem do życia w Polsce jest Wrocław, bo najcieplejszy, a nie jakieś podlasie czy inny syf pokroju Pomorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SayNoToPrzegryw: Zapadła dziura z jednym wieżowcem przypominającym #!$%@? i wiecznie #!$%@? tramwajami najlepszym miejscem do życia? Wchodzimy w mocne urojenia.

Ale fakt, dziwnym trafem wszystkie kraje północnej Europy mają wyższe PKB per capita niż Włochy i inny śródziemnomorski syf.
@2aVV: Dla mnie bardziej liczy się współczynnik szczęścia danego kraju, bo szczęście to najcenniejsza wartość. Co z tego, ze północ ma więcej jak jest szara bura i ponura w wyniku czego jej mieszkańcy tez jak przykładowo Ty, a południe za to ma mega wesołych i szczęśliwych ludzi z życia. Wole zarabiac mniej na tle innych krajów Europy, ale wystarczająco, aby się utrzymać w miejscu z mniejszym PKB i przebywać w pozytywnym,
@SayNoToPrzegryw:

"jeśli chodzi o pozycję najszczęśliwszego państwa na świecie - utrzymała je Finlandia. Kolejne miejsca w World Happiness Report 2021 zajęły Islandia, Dania, Szwajcaria i Holandia"

https://www.pot.gov.pl/pl/pcb/news/world-happiness-report-2021-gdzie-zyja-najszczesliwsi-ludzie

#!$%@? jest być tobą i zawsze nie mieć racji. Może z tego wynika twoje żałosne życie, a nie z faktu, że Polacy za mało dni zdychają w upale?
@2aVV: Właśnie błąd Twój poznawczy polega na tym, ze mam w większości racje, bo dla mnie to Ty jesteś Polak typowy z fotela co w dupie był i gowno widział, a za granicą to najwyżej w Niemczech był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a za granicą to najwyżej w Niemczech był


@SayNoToPrzegryw: HEHEHEHHEHEHE, głupi polaczek #!$%@?ł u Niemca na szparagach przez całe lato, co on może wiedzieć. Same głupie polaczki. Ja to jestem Prawdziwy Polak, nigdy nie zhańbiłem się uczciwą pracą. polaczki polaczki polaczki( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°