Wpis z mikrobloga

Wchodzimy w okres najbardziej zdradliwej pogody, gdzie do 19:30 jest w miarę ciepło, jest przyjemnie a od 20 zaczyna się ochłodzenie, zimno gdzie bez bluzy ani rusz wychodzić ani wracać. Zaraz pewnie pierwsze skutki tego i lekkie przeziębienia się zaczną (mnie już zaczęło lekko brać właśnie), zaczyna się nie wiadomo jak się ubrać, jak na wiosnę, jedni w podkoszulkach i spodenkach, inni w dlugich spodniach i bluzach, inni mieszą ubiór ahhh piękna sprawa( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pogoda #lato #sierpien
  • 27
  • Odpowiedz
@2aVV: Tylko wiosna i lato, jesień w październiku, a zima z mrozem i słońcem. Lecz u nas nigdy takiej zimy nie będzie, tylko będzie to co Polacy kochają najbardziej czyli wieczny listopad do kwietnia, a z tym wiążące się 5°C z orkanem i deszczem. Tak, jak było poprzedniej zimy. Od połowy grudnia do prawie marca z drobnymi przerwami średnio co tydzień był orkan. I to jest pogoda, którą kochają
  • Odpowiedz
Tylko wiosna i lato, jesień w październiku, a zima z mrozem i słońcem.


@SayNoToPrzegryw: Piękne słowa. Nie ma nic lepszego niż +20 w lipcu. Cudowne, fantastyczne lato. Zima to oczywiście najlepszy okres w roku i z tym chyba nie będziemy dyskutować

Tylko po co ten ciągły, niskich lotów trolling o upałach skoro potrafisz napisać coś sensownego.
  • Odpowiedz
@2aVV: Znaczy się… ja Ci mówiłem. Kwiecień +15 - 20 stopni, maj 20-30, Czerwiec 25-35, Lipiec i sierpień 27-40, Wrzesień 20-30 i październik 15-25, a listopad do marca - 1 do -20 nawet, ale ze słońcem i absolutny brak szarości. Idealny klimacik
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Czemu zaprzeczasz sam sobie? Piszesz coś o wiośnie i lecie, a następnie wstawiasz temperatury charakterystyczne dla klimatu zwrotnikowego?

Zakładam, że te +27 to litościwe w nocy dałeś,bo w dzień to byśmy zamarzli przy tej syberyjskiej aurze?

NIE MA NIC LEPSZEGO NIZ POLSKIE LATO,. SZKODA TYLKO, ZE DAWNO GO NIE BYŁO
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: To aż strach pomyśleć w czym ty chodzisz jak przyjdzie do Wrocławia syberyjska zima i temperatura spadnie do +3 stopni skoro w gorące dni korzystasz z bluzy.

Skoro kochasz klimat śródziemnomorski to czemu chcesz jego śmierci?
  • Odpowiedz