Wpis z mikrobloga

@Kubson6186: Katania jest piękna ale mroczna. Ma swoją niepowtarzalną historię i klimat tworzony przez miejscowych. Z Katanii masz możliwość zwiedzić Etnę. Fajne są targi rybne. Pamiętaj, że Sycylia to zupełnie inny klimat niż Włochy kontynentalne. Zupełnie inni ludzie i kultura. Będzie ci się podobać. Aaa i blisko masz Syrakuzy i Ortigia! Jak jedziesz na parę dni to musisz tam jechać.

Mediolan to #!$%@? z grzybnia, miasto które stara się być stolicą
@Kubson6186: Również bardzo polecam Katanie, bardzo mi się tam podobało. Jak będziesz jechał do Taorminy pociągiem to miej przy sobie banknoty na autobus do centrum bo nie da się płacić kartą i będziesz musiał iść z buta tak jak ja. Droga jest całkiem fajna, ale w 35 stopniach było dosyć męcząco :D
@siegel1984: dzięki, właśnie takiej szczerej i konkretnej odpowiedzi potrzebowałem. Możesz mi jeszcze powiedzieć jakiej pogody można się spodziewać w Katanii na przełomie października i listopada? 200zł za bilet lotniczy w dwie strony to dobra opcja?
  • 0
@foreveralone Oj bez przesady, 300m od dworca jest ścieżka do góry, 15 minut, 150m do góry i jest się na miejscu, w parku przy knajpie z gwiazdkami Michellin tuz obok warsztatu samochodowego xD
Btw. tez wchodziłem jak było 35 stopni. gorzej, ze potem porwałem się tez na Castelmolle - to już było wyzwanie!
Ale polecam, wejść sobie z buta, a potem w drogę powrotna z Taorminy zjechać kolejka na plaże (tylko potem
Pobierz
źródło: comment_1660033580QitDgNGEU7a6UP2pPseDBV.jpg