Wpis z mikrobloga

@NadmiarNiedoboru: Aż przypomina mi się historia z mojego okresu studiowania:

Na kierunku była u nas bardzo ładna białorusinka Anya. Anya wyglądała jak słowiańska dziewczyna z obrazka - włosy koloru słomy, jasna cera, niebieskie oczy i delikatna kobieca figura - szczupła, z małymi/średnimi piersiami, wcięciem w talii i fajnymi pośladkami. Oczywiście miała swojego Baćke w Bialorusi ale jak okazalo sie, że na kierunku mamy również chada Adriana mającego z 190cm~ cm, styl
@NadmiarNiedoboru jesteście po prostu fanatycznymi nieudacznikami. Nikt, ale absolutnie nikt, nie twierdzi, że wygląd nie ma znaczenia. Jeśli tak twierdzi to kłamie. Dalej, wiadomo, że przystojny facet tak jak atrakcyjna kobieta ma większe powodzenie. To tak oczywiste, jak to, że rano wstaję słońce. Nie wiem tylko po co tą oczywistość powtarzacie po pięć razy dziennie. A, nie wiem. Taka forma masochizmu.

Ale, wszystko co powyżej, nie zmienia faktu, że bycie pewnym siebie
@NadmiarNiedoboru: Niezupełnie prawda bo wielu brzydkich nadrabia kasą i charakterem a wygląd można poprawić.
Ja np robię sobie maseczki co mi poprawiło cerę, fryzurę, wybielam zęby(na szczęście mam równe), noszę podwyższane buty żeby przekroczyć 180cm i jak to wszystko dodam to mam te 7/10 dla kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mało tego nawet zainwestowałem w powiększenie kutangi kwasem hialuronowym i teraz prezentuje się majestatycznie.