Wpis z mikrobloga

Mircy, urządzam salon i szukam jakiejś fajnej meblościanki na ścianę tv. Ściana jest dosyć duża - prawie 5m szerokości, 3.7m wysokości. Zależy mi żeby oprócz miejsca na telewizor było sporo miejsca na przechowywanie - raczej zamykane szafki, ale najlepiej też jakieś regały na książki i jakiś przeszklony regał. Budżet do 4.5k.

Myślałem nad https://www.ikea.com/pl/pl/p/b..., macie jakieś doświadczenia z tym BESTA? Wydaje mi się trochę drogo jak na mebel z Ikei, ale może mylnie kojarzę Ikeę z raczej słabą jakością.

Polecicie coś? Jakie sklepy warto jeszcze sprawdzić?

#meble #mieszkanie #wnetrza #aranzacjewnetrz #dom #projektowanie
  • 6
@szegehege sam mam bestę na 4 metrach i sobie chwalę, łatwo coś zaprojektować do szerokości ściany. Jeśli nie kupujesz litego drewna to wszyscy producenci mają podobną lub gorsza jakość względem Ikea. Jeśli Ikea to w dolnym rzędzie bierz same szuflady bo to bardzo ułatwia korzystanie w szafek. Najlepiej też je podwiesić bo łatwiej utrzymać czystość.
@szegehege: taka tylko uwaga odnośnie półek, ja mam psa, do tego spore miasto więc raz w tygodniu kurz trzeba dokładniej ze wszystkiego wycierać. Sprawdź czy nie masz podobnego problemu i jeżeli tak, to regały na książki też bierz z szybą. Spora oszczędność czasu.