Wpis z mikrobloga

@Ssslave: to jest niepojęte.
wprost wychwala rosyjską napaść na Ukrainę, neguje fakt zbrodni na cywilach, a w sejmie siedzi wśród, wydawałoby się, cywilizowanych ludzi, a oni mu nawet reke jeszcze podają...
jprdl... :/
  • Odpowiedz
Strasznie się wstydzę ze będąc w LO głosowałem na niego xDˣᴰ


@hashus: U mnie to samo. Głosowanie to jedno, ale ja jeszcze zbierałem wśród znajomych podpisy pod listami "antysystemowców" kiedy to startowali wszyscy oddzielnie, jeszcze z Kukizem jako "świeża krew w polityce". No i w ogóle byłem małym korwiniątkiem co broni krula, bo nie o to chodziło z gwałceniem czy paraolimpiadą! XD

A teraz jak ktoś wspomni, że jestem fanem Korwina
  • Odpowiedz
@Ssslave: Dziadziusiowi dużo już nie zostało. Jak już zdechnie, będę wznosił toast za lepszy świat który jest bez niego.

Swoją drogą, jeszcze sporo takiej społecznej zarazy się u nas jątrzy.

Będzie sporo toastów. Wszystko to kwestia czasu.
  • Odpowiedz
@hashus @BulgarskiTaboret @hashus @moakatanga to teraz witajcie po stronie LEWAGOW. Niestety, ale w oczach zaslepionych paroweczkami jesli przejrzeliscie na oczy i macie dosc calego konfederackiego pierdzielenia z krolem na czele to jestescie lewakami. To jest ten sam poziom zaslepienia co pisowcy. No ale "wylacz tv, wlacz myślenie". Ja tez w swoim zyciu zdolalem dac iksa przy tych glupcach, ale kazda dyskusja z dalej zapatrzonymi sprowadza sie do tego, ze jak nie jestes
  • Odpowiedz
Podobny poziom odklejenia jak u MaxKolonko


@arais_siara: nie sądzę, że chodzi o odklejenie. Przecież to wygląda od razu na materiał, który później może zostać wykorzystany w rosyjskiej telewizji propagandowej.
  • Odpowiedz